Жителі Конґо не вірять в Еболу — тому й помирають
Про те, як:
- Науковці винайшли два нових медикаменти для боротьби з Еболою
- Медичні представники вакцинували більше, як 10 тисяч людей у Конґо та навколишніх країнах
- Чимало жителів Конґо не вірять у вбивчу інфекцію і продовжують заражати інших
Деталі:
Науковці, доклавши максимальних зусиль, таки винайшли ліки, якими можна вилікувати Еболу. Таких нових експериментальних препаратів є два.
Вірус Еболи уже більше року ативізований в Демократичній Республіці Конґо. Це інфекція призводить до фатальних випадків.
Двійко ліків запропоновані двома дослідницькими центрами США: одні — винахід фармацептичної компанії Regeneron Pharmaceuticals, а інші — Національного інституту алергії та національних захворювань.
Медикаменти проти Еболи, які виготовлені на основі антибіотиків, доступні кожному, хто інфікувався вірусом у Конґо. Адже саме ця країна посідає друге місце у світовій історії за випадками інфікування Еболою. Тут було зафіксовано більше, ніж 2000 випадків захворювань.
Дослідження виявили, що кількість людей, які померли після вживання нових ліків значно менша, ніж та, яка лікувалась іншими методами.
Фактично, нові ліки від Еболи фіксують 90% виживання після декількох днів терапії.
“Ебола швидко вбиває, і Ебола швидко лікується. Ось у чому послання”, — зазначив лікар Жан-Жак Муємбе, директор Національного інституту біомедичних досліджень Конґо на прес-конференції у Гомі.
Медичні представники також вакцинували 10 тисяч людей у Конґо та ближніх країнах, намагаючись зупинити інфекцію. Але вірус поширюється і досі.
У відповідь на це жителі неодноразово атакували працівників і продовжували поширювати неправду між місцевими. Як результат, багато людей у регіоні не вірять, що вірус справжній і надають перевагу залишатись вдома, коли вони захворіли, інфікуючи тих, хто за ними доглядає.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: