Ashburn, United States
+10°
Вівторок, 19 жовтня 2021,

Грета Тунберг після Сталіна та Гітлера на обкладинці Time

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • Журнал Time обрав людиною року Грету Тунберг
  • Раніше на обкладинках видання майоріли лиця Сталіна, Гітлера та інші тоталітарні постаті
  • Екологічні балачки Тунберг не бережуть наші гаманці, а навпаки їх розоряють

Де це?

  • Швеція
  • США

Деталі:

Журнал Time обрав людиною року Грету Тунберг. Про 16-річну екоактивістку писали вже стільки, що складається враження, що її знають навіть немовлята. 

Цікаво те, що “Людей року” на обкладинці журналу різних років можна зробити хід тоталітарних ікон. Від Гітлера та Сталіна до Путіна, ну і тепер Грети Тунберг. 

Адольф Гітлер (1938 р.)

Йосип Сталін (1939 р.)

і знову Йосип Сталін (1942 р.) 

Мусаві Хомейні (1979 р.)

Грета Тунберг (2019 р.)

Складається враження, що видання надає цей статус особі, яка ідеально вводить божевілля в маси. 

У 1930-тих роках це були представники всесвітнього лиха: Нацизму та Радянського комунізму. 

У 70-тих роках минулого століття це була ісламщина, а сьогодні — навколишнє середовище (Environmentalism).

І на будь-яку конструктивну критику Грети її палкі захисники запевняють, що вона прагне зробити цей свій кращим. Себто, вона лише проактивна дитина, не чіпайте її. 

Але Тунберг далеко не просто дитина. Вона — маріонетка великомасштабної діяльності під назвою Кліматично індустріальний комплекс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УСТАМИ ҐРЕТИ ТУНБЕРҐ ГЛАГОЛИТЬ ІСТИНА ЧИ ПРИХИЛЬНИКИ ЗЕЛЕНОГО ТОТАЛІТАРИЗМУ?

Грета Тунберг — підліток, який покинув школу. І йдеться навіть не про її наукову обізнаність (хоча й справді дивина, як некомпетентній дитині вірять на слово), а просто про те, що вона занадто юна. 

Вона розповідає молодому поколінню про кліматичні зміни. Але її основна роль — це стишити дебати навколо цього питання, виходить не можна думати, що насправді людство не котиться в екологічну яму. 

Ще одним засвідченням неоднозначності такої пропагандистської політики стосовно кліматичих проблем є слова світового авторитета фізики, Доктора Вільяма Хаппера, який каже:

“Немає серйозних свідчень, щоб там не було, що кліматичні зміни, які здійснює людина, — це проблема”. 

Навпаки, зараз є достатньо свідчень того, що трильйони доларів, які витрачають на боротьбу з цією подекуди суб’єктивно окресленою проблемою є ніщо інше, як просто витрата грошей. 

Бйорн Ломборнг, данський економіст, еколог та громадський діяч показав типовий приклад цієї намарної витрати грошей: план Швеції зменшити викиди транспорту до 2030 року. 

Сума 5 мільярдів доларів за рік (один % від ВВП Швеції) для кліматичних змін не принесе якоїсь користі, але коштуватиме вдвічі більше того, що Швеція витрачає на свої університети. 

І якщо вже говорити про майбутнє покоління, то хіба ж ці самі університети не важливі? А через Грету Тунберг фінансування на них цілком реально може скоротитись. 

Це тільки один з прикладів тої економічної, соціальної та навколишньої катастрофи, яка коїться по світу після промов Грети Тунберг. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧОМУ ПРИРОДНІ КАТАСТРОФИ НЕ ПРИЧИНА ЗМІН КЛІМАТУ

В той час, коли Грета прогнозує якісь нереальну кліматичну катастрофу в майбутньому, кліматична політика досягає свого дна вже сьогодні. 

Люди, які обрали малу для своїх цілей, просто хочуть сказати нам:

“Факти не мають значення. Гляньте на цю дитину з косичками. Подивіться, як впевнено вона себе почуває перед насуванням планетної катастрофи”. 

Погляньмо лише на холодні факти, де є правда, яку так наполегливо ігнорують: катастрофічне лихо, яке заподіює людство планеті, – це вигадка, нісенітниця. Так, у нас є серйозні екологічні пробоеми, але вони не призведуть до винищення людства найближчими десятиліттями.

Смішно, але те, що виникло в уяві 16-річної дівчинки, яка пропускає школу, тепер у головах мільйонів. 

Ось кілька позитивних фактів для мене, тебе та всього адекватного людства:

  • Завдяки забороні на полювання на горбатих китів їх популяція зросла з декількох сотень до 25 000
  • Нідерланди побудували п’ять штучних островів для збереження птахів і рослин. Через два роки там вже житиме 30 000 птахів і ростиме 127 видів рослин.
  • Супутники NASA зафіксували, що світ став зеленішим, ніж 20 років тому

Найцікавіше - Uncategorized

Стримати та зупинити коронавірус: як це робить Польща

Ніхто не може знати, якою є реальна кількість заражених, адже рахують тільки тих, кого виявили. Натомість не можна чекати, доки...
Аналітика
Влада

Канадське державне телебачення популяризує гендерне збочення хлопчиків

Телеканал CBC, суспільний мовник Канади, запустив в ефір провокативну документальну стрічку, яка носить однойменну назву “Drаg Kids”. У ній хлопчики...
Детокс
Звичаї
Медіа

Пірати викрали людей, які пливли із Західної Африки

Пливли по морю пірати на норвезькому човні, побачили іншу шхуну. І викрали з неї дев'ятьох людей. Дев’ять членів Норвезького вантажного...

Бананам загрожує знищення

У Латинській Америці рослинний грибок атакує банани популярного сорту Кавендіш. Колумбійський сільськогосподарський інститут ідентифікував грибок — це Tropical Race 4...
Детокс
Наука та Технології

Пенсіонер-терорист та хворий вождь - “Лапті пропаганди” на Nikomu.net

У той час, як українська влада думає про те, як повернути мир, кремлівські міньйони продовжують поливати брудом усіх нас, не...

Три роки в'язниці для вченого, що модифікував гени немовлят

У понеділок, 30 грудня, китайський суд до трьох років засудив вченого, Хе Цзянькуя, який "створив" перших у світі генетично модифікованих...
Влада
Наука та Технології

Справжня історія Різдва

Україна цьогоріч разом з усім світом святкує Різдво 25 грудня. Цей день особливий і важливий для кожного, хто вірить у...

Влада Індії вимикає інтернет та залучає тисячі силовиків, аби стримати протести проти скандального закону

У п'ятницю, 27 грудня, Індія залучила тисячі поліціянтів, аби контролювати і без того переважно мирні протести проти закону про громадянство...
Влада
Звичаї

Дайджест новин за п'ятницю 1 листопада

Президент Франції спочатку нібито образив українців тим, що сказав, що "надає перевагу легальним мігрантам Гвінеї чи Кот-д'Івуару, аніж нелегальним бандам...

Різанина у паризькому відділі поліції: четверо вбитих

За словами прокурора Парижа Ремі Хайца, загиблі - троє чоловіків-поліціянтів та жінка, що була адміністративним помічником. Ще одна людина отримала...
Звичаї
Медіа

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: