Вітряки спалити не можна переробити
Про те, як:
- Вітряки неможливо переробити, тому їх будуть спалювати
- Дослідники припускають, що на природній розпад таких турбін потрібно сотні років
- Прогнозують, що США заполонять більше, ніж 720,000 тонни лез з вітряків упродовж наступних 20-ти років
Деталі:
В Америці виникли великі проблеми з повітряними вітряками, які не піддаються переробці. Саме через це їх спалять на сміттєзвалищі, проте і це рішення не досконале і не найпростіший процес.
Експерти з переробки міркують, що для того, аби повітряні турбіни розклались природним шляхом, знадобиться сотні років. Величезну кількість гігантських вітрових млинів перенесуть на сміттєзвалище у Вайомінгу, це штат на Заході США. Там їх просто спалять.
Кілька вітрових ферм відправили до регіонального сміттєзвалища Casper більше, ніж 900 штук частин вітрових млинів, які не піддаються обробці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЕЛИКІ ГРОШІ ЧИ ЕКОЛОГІЯ – ЩО ОБИРАЮТЬ БІЗНЕСМЕНИ?
Близько 90% старих чи знятих з експлуатації вітряних турбін, таких як корпус двигуна, можуть бути відремонтованими або принаймні стисненими. Бо варто знати, що склопластик від вітряних млинів представляє загрозу через свій розмір та міцність.
“Наше знищувальне оснащення є не настільки великим, щоб розчавити їх”, — говорить представник сміттєзвалища.
Ці громіздкі леза мають близько 91,5 метра, тож на сміттєзвалищі потрібно подрібнити їх на менші шматки, стиснути так, щоб здійснити транспортацію.
Casper — це найбільше сміттєзвалище у штаті Вайомінг. Але і там недостатньо простору для цих лез.
Дослідники підрахували, що США скоро боротиметься з більше, ніж 720,000 тоннами леза упродовж наступних 20-ти років, і це не включаючи оновлені, більш потужні версії вітряків.
Це занадто велика кількість брухту, щоб при цьому не довкілля залишалось неушкодженим.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: