Ashburn, United States
+18°
Субота, 23 жовтня 2021,

З Сенату Канади вигнали фінансового директора через напис на футболці

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • Фінансового директора канадської енергетичної корпорації ледь не викинули з Сенату через напис на футболці
  • Прем'єр-міністр Джастін Трюдо має проблеми в енергетичній галузі
  • Ображений Вільям Лейсі чекає від уряду країни пояснень своїх дивних дій

Де це?

  • Канада

Деталі:

Охоронці канадського Сенату зупинили фінансового директора нафтової індустрії через те, що його футболка видалась їм образливою. 

Вільям Лейсі гуляв будівлею канадського парламенту в Оттаві. І тут до чоловіка підійшла охорона з претензіями стосовно напису на його футболці:“Я люблю канадську нафту та газ”. 

Лейсі не міг повірити, що його насправді збираються вигнати з державної будівлі просто через принт на одязі, який, до того ж вважають образливим. 

Чоловік вирішив не влаштовувати сцен та перевернув футболку іншою стороною. 

Потім, коли Вільям повернувся додому, в місто Калґарі, він написав відкритого листа прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо. 

21 жовтня відбудуться федеральні вибори до парламенту, а Трюдо досі залишається “вразливим” в енергетичній галузі.

Окрім витрати $4,5 мільярдів для націоналізації Kinder Morgan Pipelinе, міжгірської трубопровідної системи, у 2018 році, зроблено мало роботи по транспортуванню альбертської сировини з Едмонда до Західного порту Ванкувера. 

Більше того, у червні, уряд Трюдо прийняв законопроект, який забороняє нафтові танкери з величезними порціями на узбережжі Британської Колумбії. 

Але футболка Лейсі не коментувала цих політичних перепитій.

“Що ж було образливого на футболці? Ніде на футболці немає нічого негативного, образливого, наклепницького чи того, що кривдить інших”, — пише Лейсі у відкритому листі.

“Востаннє, коли я перевіряв, не було нічого незаконного в енергетичному секторі Канади. Мене змушують відчувати сором за те, що я одягнув”. 

Лейсі, який працює фінансовим директором Steelhead Petroleum, відзначив, що він був не єдиним туристом, одягненим в футболку з написом, того дня на оглядовому майданчику в Сенаті. 

“Я б хотів дізнатись, чому мене таким чином сприйняли в Сенаті і чи це така політика канадського уряду: соромити членів канадської енергетичної індустрії”, — написав Лейсі. 

Лейсі повідомив ЗМІ, що після оприлюднення листа Трюдо він отримав лавину підтримки від середньостатичних користувачів соціальних мереж до прем’єра провінції Альберти Джейсона Кенні, палкого прихильника нафтової та газової індустрії Альберти. 

Лейсі також наполягає, що він не збирався ображати когось чи робити будь-які політичні заяви під час відвідин Сенату Канади. 

“Я лише частина натовпу. Я й гадки не мав підходити до людей та сперечатись з ними. Я просто намагаюсь прорекламувати той факт, що, як на мене, Канада робить хорошу роботу”.

 

Найцікавіше - Влада

Огляд пенсійної реформи в Україні: що мусить знати кожен

Якщо зараз сказати абстрактному айтішнику із непоганою зарплатою, що за якісь 30 років йому доведеться виживати на десяту (чи і...
Влада
Звичаї

Російська лабораторія з небезпечним вірусом вибухнула

Дослідницький центр вірусів у Росії — один з двох місць у світі, який зберігає вірус віспи. І він — вибухнув. ...
Влада
Звичаї
Наука та Технології

Стримати та зупинити коронавірус: як це робить Польща

Ніхто не може знати, якою є реальна кількість заражених, адже рахують тільки тих, кого виявили. Натомість не можна чекати, доки...
Аналітика
Влада

10 цитат минулого, щоб зрозуміти, що відбувається у світі сьогодні

Історія циклічна. І щоб зрозуміти, що відбувається у буремному світі, сьогодні ми розглянемо 10 цитат великих людей, що докладно описують...
Влада
Звичаї
Медіа

Розвідник Вашингтона мав доступ до найсекретніших документів Путіна

Центральне розвідувальне управління США було дуже близьке до активів Путіна. Шпигун настільки втерся в довіру, що в нього з'явилась можливість...
Влада
Гроші

Новосанжарський синдром: Україна евакуює громадян звідусіль, але де загальна паніка? - ІНФОГРАФІКА

Паніка, яка була створена довкола евакуації українців з Ухані, по-перше виглядала досить неприродно, а по-друге, була абсолютно зайвою і навіть...
Влада
Звичаї
Медіа

Два тижні надзвичайного стану: в Іспанії в рази зросла кількість випадків насилля над жінками

За два тижні надзвичайного стану на гарячу лінію для жертв гендерного насилля надійшло на 12% більше дзвінків, ніж за аналогічний...
Влада
Звичаї

Безхатьки жили у гуртожитку харківського вишу та влаштували там пожежу

7 лютого у сміттєзбірнику гуртожитку Харківського національного університету радіоелектроніки сталась пожежа, у результаті якої загинуло двоє безхатьків, які там незаконно...
Влада
Медіа
Україна

У Нігерії масово вбивають християн, а світ мовчить

Згідно даниx, протягом перших 6 місяців у Нігерії мусульмани завдали 52 смертоносні атаки на християн. 

Влада
Звичаї
Медіа

Міжнародна конференція скасована через необґрунтовані звинувачення у сексизмі

За якими критеріями ви відбирали б спікерів на наукову чи технологічну конференцію? Логічна відповідь - компетенція, знаменитість у потрібних колах...
Влада
Детокс
Звичаї

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: