Війна в Україні вустами американських ЗМІ
Про те, як:
- Американські ЗМІ розцінюють необхідність Вашингтона допомагати Україні
- Виокремлюють 10 основних характеристик війни на Сході України та окупації Криму
- Гроші, зекономлені у війні в Афганістані, можуть бути витрачені на вітрові ферми в Україні
Деталі:
Російська Федерація окупувала Крим ще в 2014 році. Але вже сьогодні весь світ спостерігає за спорудженням та гучним відкриттям Кримського мосту, залізниці, через яку вивозитимуть до Кремля потрібні ресурси та інші залізні ланцюги, якими Росія приковує Кримський півострів.
Американське онлайн-видання The National Interest написало матеріал під назвою “Війна в Україні повинна припинитись”. Розповідаємо, про що у ньому йдеться.
Вашингтон повинен таки поторгуватись з Москвою за Крим
Американські дипломати вважають, що Америка має дати українській владі півмільярда доларів на створення вітрових ферм, так як Чорнобиль завдяки США та Європі вже оснащили такими одиницями.
Говорять, що коли Україна втратить можливість транспортувати газ для Росії, Вашингтон змушений бути допомагати нам значно більше.
Згадаймо лишень цю доленосну телефонну розмову Трампа та Зеленського, у якій теж йшлось про цю залежність від Росії. Два президенти роздумували про те, як Україні бракує підтримки від Берліна та Парижа.
Можливо ці дві країни, які стоять осторонь від НАТО, просто потребують просвітлення від тямущих американських дипломатів?
Чи насправді Україна з усіма своїми слабкостями є настільки важливою для іноземної політики загалом та для Вашингтону зокрема?
Колія, яка веде в нікуди?
Російське міністерство транспорту анонсувало 1 листопада, що потяги почнуть їздити між Кримом та Росією ще перед завершенням 2019 року.
Заберуть вагони, які курсують між Петербургом та Москвою, і пустять їх між Сімферополем та Севастополем. Ці потяги перетинатимуть так званий Кримський міст, який витримує вагу 2,400 тонни.
І ці поїзди планували запустити в червні 2020 року. Але цю дату відклали через те, що в Керчі віднайшли поселення, яке датується від 3 до 5 століття до нашої ери.
Сам трафік планують вдосконалювати, адже на мості часто виникають великі затори.
Планується також будівництво шосе до міста Краснодар за 9,3 км на схід від Керчі.
Залізну дорогу проклали в червні 2019 року. Російські спеціалісти говрять, що поїзди будуть їхати плавно та майже безшумно.
І ця залізна дорога це ще одне закріплення інтеграції Росії на кримському півосторові, це ознака ще з радянських часів.
Росія також більше удосконалює залізничний транспорт, ніж наприклад повітряний. Для них значно дешевше переміщувати важкі вантажі до Росії поїздами.
Економіка Росії є й досі однією з найпотужніших у світі. Але за рахунок чого (чи кого)? Кремль досі витримує санкції авторитетних держав.
Можливо, це якраз найгарячіший час, щоб донести до американських читачів про необхідність повернути Україні Крим.
Є десять характеристик Кримської анексії, як їх нам нав’язують з російських змі:
Перша
Анексія була відносно безкровною, порівнюючи дикі вторгнення в усьому світі: від Мьянми до Лібії та Мексики.
Друга:
Нікіта Хрущов передав Крим у 1954 році як “подарунок” українцям.
Третя
Росіяни пролили достатньо крові у Кримській війні та Другій світовій, рятуючи світ від нацизму.От тепер і хочуть забрати своє, ну принаймні так вони собі думають.
Четверта
Росія має чималу повітряну базу в Криму за весь пострадянський період. Крим ключовий в їхніх політичних інтересах.
П’ята
Хаос колапсу Радянського Союзу залишив за собою якусь невизначеність в питанні національних кордонів. Саме тому ці кордони і залишались такими нестабільними, доволі сприятливими до екстремізму.
Шоста
Звички неолібералістів можуть стати великою проблемою для світової політики. Міжнародні правники можкть витати у фантазіях, що Крим повернеться до Києва в майбутьому і що попри цей злочин, який порушує всеможливі норми, життя людей стане таким, як раніше.
Сьома
Більшість європейських країн, як от Італія, давно втомились від кримських санкцій.
Восьма
Санкції розділяють НАТО, а також можуть зашкодити союзу в боротьбі з тероризмом, екстремізмом та у питанні мігрантів.
Дев’ята
Продовження напруги навколо Криму, є небезпека, що Росія почне використовувати атомну зброю між Кремлем та Вашингтоном.
Десята
Москва відшкодує сповна за острів, який хоче забрати собі остаточно. Чи ця компенсація буде у вигідних умовах на газ, чи припинння допомоги повстанцях на Сході України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧОМУ ВІЙНА З РОСІЄЮ НЕ ЗАКІНЧИТЬСЯ НА ДОНБАСІ
Можливо, якщо президент Трамп завершить війну в Афганістані, десятки мільярдів будуть збережені, щоб дати Києву кошти для будівництва вітрових турбін.
Дипломати начеб то не заспокояться, поки не побаачать на Сході протитанкову зброю Америки для захисту нападу бойовиків.
Але, на щастя, більшість українців розумніші та більш реалістичніші, вони знають що це підсилення зі сторони Америки тільки принесе атаки з повітря від Росії, а ще небезпеку ядерної зброї.
Українців не врятує ні Європа ні Америка, доки ми самі себе не витягнемо з кривавого сценарію, написаного рукою В.П.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: