Ashburn, United States
-0°
П’ятниця, 28 січня 2022,

Трансгендери забороняють феміністці говорити про проблеми жінок

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • У Торонто трансгендери та їхні прихильники зірвали публічну дискусію відомої феміністки
  • Жінок видаляють із соціальних мереж через міснеймінг та деднеймінг
  • Протестувальники ніяк не коментують своєї позиції, хіба що матюками

Де це?

  • Торонто, Канада

Деталі:

Наше 21 століття цікаве, технологічне, захопливе та дуже епічне. А ще дике, божевільне, жорстоке та абсурдне. І однією з найбільш поширених причин цих негативних характеристик є гендер, стать або, мабуть, краще сказати – невизначення цієї статті.

Письменниця та феміністка Меган Мерфі завітала до публічної бібліотеки в Торонто 29 жовтня. Вона мала виступити з темою про гендерну ідентичність та її законодавчі наслідки. 

Але численна кількість протестувальників не дозволили їй це зробити.

На вулиці Торонто зібрались прихильники ЛГБТ-спільноти з транспорантами, різнокольоровими прапорцями та наробили галасу. Вони, бачте, проти того, що жінка говоритиме про захист жінок.

Варто розповісти про те, що акаунт Меган Мерфі був видалений з Twitter за те, що вона писала у своїх твітах, що “жінки не можуть бути мужчинами”.

Один з засновників Twitter Джек Дорсі розповів, що компанія ввела офіційний бан за місгендеринг та деднеймінг. Так, тепер ми повинні вивчити значення цих слів, щоб десь в Європі чи Америці нас не затягли до поліцейського відділку.

Місгендерінг — це коли до людини, яка змінила стать, звертаються зважаючи на її попередню біологічну стать.

Деднеймінг — це свідоме або несвідоме використання паспортного імені, яке було при народженні, або відповідних займенників для трансгендерів.

Тож місцеві активісти кричать на всі голоси, що Меган Мерфі володіє мовою ненависті. Їй просто дуже не до вподоби, що Мерфі говорить про потреби та проблеми, з якими зіштовхуються справжні жінки, які є ними від самого народження.

Поліція, яка чергувала на події, не дала активістам зайти далі своїх емоційних вигуків та галасу, проте небезпека все ж таки була. Бо ці люди поводили себе неадекватно.

Але яка ж тут глибока іронія.Члени трансспільноти мали величезні претензії і вимагали толерантності та розуміння до себе в той момент, коли проявили повну відсутність толерантності та розуміння до висловлювання інших думок, які різняться від їхніх власних персональних наративів. 

На вулиці, де проходили протести, були й прихильники трансгендерів, багато з них ідентифікували себе як прихожани однієї з церков.

“Трансфобія — це страх. Людські права — це також і права трансгендерів”, — говорять дві поважні жінки з церковним хрестом на плакаті.

Вони також додають, що церква разом з ЛГБТ-спільнотою. 

Але взагалі протестувальники практично нічого не говорять. Вони просто поводять себе дуже агресивно. На питання журналістів посилають усіх далеко і надовго, ховають свої обличчя під дивними прапорами, або оскаженіло кричать, коли хтось з притомних людей починає знімати це все дійство на камеру.

Кореспондент також запитував про те, чи сповідують активісти соціальну активнісь трансгендера Джесіки Янів. Вони не відповідали.

Джесфка або Джонатан Янів (так, ми зараз грішимо деднеймінгом) — це трансжінка, адекватність якої поставлена під сумнів її поведінкою в соціальних мережах. Якось вона зчинила скандал через те, що їй відмовили в інтимній епіляції. Косметологи не хотіли робити цю дуже делікатну процедуру жінці ж членом. Янів зчинила ґвалт.

А ще нещодавно в Британії поліція затримала матір Кейт Скоттоу на очах власних дітей. Та просто назвала трансгендерну жінку її чоловічим іменем.

Ще один прихожанин церкви на запитання журналіста, проти чого ж вони всі протестують, промовив дуже багатозначно: F*CK you. Отака от “повнозначна” мова цих активістів.

Одна з прихильниць Меган Мерфі розповідає про те, що є відповідна стаття закону, яка дає право жінкам говорити про себе. 50% запитів, які приходять до певних інституцій, це про факти зґвалтування. Жертви — жінки та діти. Є спеціальні жіночі організації, які проводять програму матері та дитини. Тому важливо та потрібно про це говорити.

“Хто ж тоді буде нас захищати, якщо ми не говоритимемо про це назовні?”. 

Велика кількість людей проти того, щоб ці соціально важливі речі обговорювались. Вони налякані, що стануть групою дискримінації. І йменують себе великими захисниками трансспільноти. Але по суті вони ображають жінок, проявляють мову ненависті до них. 

“Яке взагалі право мають ці спільноти говорити про те, щоб жінки нічого не говорили. Наприклад про те, як їх ґвалтують у в’язницях, або притулках”. 

Натомість всі вони просто вирішили називати нормальних природніх жінок франсфобами.

На одному з транспорантів було написано: “Вільна мова — це фанатизм”. Тоді всі адекватні психічно здорові люди — фанатики.

Ці активісти, які боряться за толерантність, жорстокі та злі, їх не хочеться жаліти, про них просто хочеться ніколи не чути, ким би там вони не були: геями, лесбіянками, жінками у чоловічому тілі чи чоловіками у жіночому.

Вони ображаються, коли ми говоримо не “гомосексуальність”, а “гомосексуалізм”. А самі не дають права жінкам говорити світові про свої реальні, а не надумані проблеми. Гидко, сумно і навіть трохи страшно. Виходить, у них немає жодної поваги до людей, які приймають свою стать з народження, і яка їм подобається. Тому вони й боряться за захист нормальних здорових прав.

Ці люди беруть на себе роль цензорів суспільства. Вони женоненависники і зовсім не вбачають іронії у своїй інклюзивності, яка включає тільки собі подібних. А як же ті, хто живе без біологічних збочень?

Найцікавіше - Влада

Огляд пенсійної реформи в Україні: що мусить знати кожен

Якщо зараз сказати абстрактному айтішнику із непоганою зарплатою, що за якісь 30 років йому доведеться виживати на десяту (чи і...
Влада
Звичаї

Російська лабораторія з небезпечним вірусом вибухнула

Дослідницький центр вірусів у Росії — один з двох місць у світі, який зберігає вірус віспи. І він — вибухнув. ...
Влада
Звичаї
Наука та Технології

Стримати та зупинити коронавірус: як це робить Польща

Ніхто не може знати, якою є реальна кількість заражених, адже рахують тільки тих, кого виявили. Натомість не можна чекати, доки...
Аналітика
Влада

10 цитат минулого, щоб зрозуміти, що відбувається у світі сьогодні

Історія циклічна. І щоб зрозуміти, що відбувається у буремному світі, сьогодні ми розглянемо 10 цитат великих людей, що докладно описують...
Влада
Звичаї
Медіа

Розвідник Вашингтона мав доступ до найсекретніших документів Путіна

Центральне розвідувальне управління США було дуже близьке до активів Путіна. Шпигун настільки втерся в довіру, що в нього з'явилась можливість...
Влада
Гроші

Новосанжарський синдром: Україна евакуює громадян звідусіль, але де загальна паніка? - ІНФОГРАФІКА

Паніка, яка була створена довкола евакуації українців з Ухані, по-перше виглядала досить неприродно, а по-друге, була абсолютно зайвою і навіть...
Влада
Звичаї
Медіа

Два тижні надзвичайного стану: в Іспанії в рази зросла кількість випадків насилля над жінками

За два тижні надзвичайного стану на гарячу лінію для жертв гендерного насилля надійшло на 12% більше дзвінків, ніж за аналогічний...
Влада
Звичаї

Безхатьки жили у гуртожитку харківського вишу та влаштували там пожежу

7 лютого у сміттєзбірнику гуртожитку Харківського національного університету радіоелектроніки сталась пожежа, у результаті якої загинуло двоє безхатьків, які там незаконно...
Влада
Медіа
Україна

У Нігерії масово вбивають християн, а світ мовчить

Згідно даниx, протягом перших 6 місяців у Нігерії мусульмани завдали 52 смертоносні атаки на християн. 

Влада
Звичаї
Медіа

Міжнародна конференція скасована через необґрунтовані звинувачення у сексизмі

За якими критеріями ви відбирали б спікерів на наукову чи технологічну конференцію? Логічна відповідь - компетенція, знаменитість у потрібних колах...
Влада
Детокс
Звичаї

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: