Трансгендер-айтішник (біологічна жінка) подала в суд на Nike бо її не називали чоловіком
Про те, як:
- IT-шник(ця) подав позов до суду на $1.1 мільйонів на компанію Nike через те, що його не кликали, як чоловіка
- Колеги Лайлес ображали та ігнорували його
- Суд постановив провести в компанії тренінг з питань ЛГБТ-спільноти, але і це не влаштувало позивача
Деталі:
Колишній працівник компанії Nike подав позив до суду на компенсацію в сумі $1.1 доларів за те, що до нього звертались не тим займенником, яким він хотів. А “він”, то біологічна “вона”.
Жінка, яка ідентифікує себе як чоловіка, обвинувачує Nike за те, що там вороже робоче середовище, у якому навіть не кличуть його так, який він хоче.
Комп’ютерний інженер Джез Лайлес, який працював на компанію Nike від травня 2017 до вересня 2018 року і “ідентифікує себе як трансчоловік та надавав перевагу займенникам вони/їм/їх” вимагає $1.1 мільйон доларів як відшкодування збитку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТУАЛЕТИ УНІСЕКС: ПРАВА ДІВЧАТ ЗМИЛИ В УНІТАЗІ
Позивач заявив:
“Коли хтось не хоче визнавати гендерну ідентичність особистості чи наполягає на звертанні до неї, використовуючи гендер, яким вона себе не ідентифікує (так званий місендерінг), це спричиняє справжній потужний дискомфорт”.
І додав:
“Вибудувавши собі позитивний бренд-імідж та репутацію, Nike підкреслив свою інклюзивність проектом ‘Be True’, наголошуючи на рівності та різноманітті публіки та використовуючи трансгендерних атлетів, як складову для своєї рекламної кампанії. Хоча за закритими дверима, культура Nike є однією з найбільш нерівних, там є всепроникне насилля тих, хто не підпадає під гендерні стереотипи і формує домінуючий цисгендер чоловіків білої раси”.
На це Nike відповів, що діє згідно з культурою різноманіття, інклюзії та поваги, де кожен може досягти успіху та реалізувати свій повний потенціал.
ЧИТАЙТЕ ТУТ:ТРАНСГЕНДЕРИ ЗАБОРОНЯЮТЬ ФЕМІНІСТЦІ ГОВОРИТИ ПРО ПРОБЛЕМИ ЖІНОК
Лайлес сказав, що у вересні 2018 року, після того, як на його робочому місці почали зростати дискримінаційні обвинувачення зі сторони Орегонського Бюро праці та індустрій.
“Вони сказали, що це грандіозна справа над проблемами ЛГБТ-спільноти. Але коли ти звертаєшся до них, щоб вони присікли ці проблеми, ти отримуєш пояснення, що ця проблема — це ти”.
Лайлес почав працювати в Nike 1 травня 2017 року, у IT команді, яка поєднує незалежних працівників з робітниками Nike та супервізорами.
Чоловік отримував $62.50 в годину. І він нарікає страшенно, що його колеги звертались до нього як “вона” та “її”, ображали словами “гей, дівчино, що не так?”.
Так само позивач каже, що його називали “дурною” та “нестабільною”. Ще один колега постійно говорив йому:
“Я не вважаю, що маю звертатись до тебе, як до чоловіка”.
Ще один не використовува ті займенники, які хотів Лейсі через свої релігійні погляди, а інший зробив найкраще — відмовився працювати з ним.
Компанія провела тренінг стосовно гендерних займенників, згідно з ухвали суду. Але це примусило Лейсі почувати себе білою вороною, напруга в колективі зросла.
І він знову почав скаржитись та качати права:
“Це знову мене виділяє, робить мене проблемою і загострює проблему з моєю командою. Це наче проведення тренінгу з расової чутливості з однію темношкірою особою в команді”.
Знаєте, сказати тут нічого, єдиний позитив у тому, що Лейсі принаймні не спортсмен, який змінив стать. Ми про це писали раніше.
ЧИТАЙТЕ ТУТ: ТРАНСГЕНДЕРНА СПОРТСМЕНКА ЛОРЕЛ ГАББАРД ЗНОВУ ЗДОЛАЛА ЖІНОК
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: