Ashburn, United States
-0°
П’ятниця, 28 січня 2022,

Трансгендер-збоченець проти вразливих жінок

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • Канадський трансгендер активно відстоює свої права у суспільстві
  • Ні то жінка, ні то чоловік зайшов занадто далеко, критикуючи те, що жінки відмовились зробити йому епіляцію геніталій
  • Джонатана-Джесіку підозрюють у тому, що ця людина є просто соціальним експериментом

Де це?

  • Канада, Британська Колумбія

Деталі:

У Британській Колумбії, провінції Канади, проводить свою активну діяльність з захисту прав трансгендерних жінок Джонатан Янів. Віднедавна ця людина змінила у своїх документах ім’я і тепер офіційно він Джесіка. У медійному світі “її” звикли називати “ДжЯ”. Вона (?) відстоює абсурдні права та провокує жінок, щоб тих видаляли з Twitter. 

Це просто унікальна фігура в сучасному соціально медійному світі. Джесіка називає себе “адвокатом ЛГБТ”.

У 2018 році цю постать характеризували як “воїна соціальної справедливості”, “глобальною інтернет-особистістю”.

Дехто з офіційних представників Британської Колумбії навіть відстоювали її права.

Останнє обвинувачення від дивної активістки просто не вкладається в голові. Вона подала до трибуналу скаргу на косметологів воскової апеляції, які відмовились робити їй (чи тут буде доречніше сказати йому) епіляцію геніталій.

За даними репортера Джозефа Браяна з Canada’s National Post , спочатку горе-трансгендер представився як Джонатан, але зазначив, що є жінкою. Але, на секундочку, жінкою з пенісом і яєчками. 

Жінки, які відповідали на його дзвінок, погано розмовляють англійською, так як є емігрантками. Тому можна тільки уявити собі, наскільки вони були спантеличені почутим.

Дехто з косметологів зазначав, що не має необхідних навичок, адже робить епіляцію лише жінкам. Ну розумієте, ЖІНКАМ з ЖІНОЧИМИ СТАТЕВИМИ ОРГАНАМИ, а не з пенісом.

І тут Джонатан вирішив розкрутити цю справу до масштабів епопеї. Він знову заспівав ту ж саму пісню — його права порушують і точно через те, що суспільство не сприймає таких, як він: жінок з пенісами. Уявити тільки, а й справді, що тут дивного. Та, нічого, хіба окрім того, що не неприродньо, дико та навіть лякає.

Читайте також: КАНАДСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ПОПУЛЯРИЗУЄ ГЕНДЕРНЕ ЗБОЧЕННЯ ХЛОПЧИКІВ

Попри те, що Джанатан отими своїми психоделічними заявами про порушення прав трансгендерів вже реально починає входити в маразм, здоровий глузд влади все ж таки іноді дає про себе знати.

Один з членів британського трибуналу міркує, що “воскова епіляція може бути критичним чинником для трансгендерних жінок” і додав, що псевдожінка, зрештою будемо називати його так, посягає на права жінок, які самі є вразливою групою населення. 

Жінки-емігрантки, які отримують невисоку зарплатню і зазвичай приймають клієнтів в своєму домі, де є їхні діти, винні в тому, що не хочуть депілювати інтимні зони ні то Джесіки, ні то Джонатана. Серйозно?

Тож, коли раніше активність Джонатана ще як-не-як сприймалась, то зараз його просто підозрюють. Є навіть такі міркування, що він може бути соціальним експериментом.

Навіть найбільш контраверсійна канадська трансгендерна активістка, Морган Огер, критикувала ДжЯ за експлуатацію питання захисту прав трансгендерів та виявила симпатію до “самотніх мам, які зібрались жити разом, роблячи воскові епіляції геніталій за низьку зарплатню” і повинні відстоюввати себе через якогось навіженого (слова редакції).

У відкритому доступі наявні певні записи, скріншоти та інші свідчення того, які нечупари азійці. Він має стосунок до поширення образливих посилів в їхню сторону. 

Дехто вважає ДжЯ сексуальним фетишистом, який одержимий актом менструації.

Ця людина, яка народилась чоловіком, а сьогодні взагалі невідомо, ким його вважати, просто огидна сутність. Всі його заяви та обвинувачення насправді не мають нічого спільного з відстоюванням прав вільної людини. Такі збоченці не мають права диктувати адекватній частині світу свої правила, бо що неприродньо, те нездорово.

Найцікавіше - Влада

Огляд пенсійної реформи в Україні: що мусить знати кожен

Якщо зараз сказати абстрактному айтішнику із непоганою зарплатою, що за якісь 30 років йому доведеться виживати на десяту (чи і...
Влада
Звичаї

Російська лабораторія з небезпечним вірусом вибухнула

Дослідницький центр вірусів у Росії — один з двох місць у світі, який зберігає вірус віспи. І він — вибухнув. ...
Влада
Звичаї
Наука та Технології

Стримати та зупинити коронавірус: як це робить Польща

Ніхто не може знати, якою є реальна кількість заражених, адже рахують тільки тих, кого виявили. Натомість не можна чекати, доки...
Аналітика
Влада

10 цитат минулого, щоб зрозуміти, що відбувається у світі сьогодні

Історія циклічна. І щоб зрозуміти, що відбувається у буремному світі, сьогодні ми розглянемо 10 цитат великих людей, що докладно описують...
Влада
Звичаї
Медіа

Розвідник Вашингтона мав доступ до найсекретніших документів Путіна

Центральне розвідувальне управління США було дуже близьке до активів Путіна. Шпигун настільки втерся в довіру, що в нього з'явилась можливість...
Влада
Гроші

Новосанжарський синдром: Україна евакуює громадян звідусіль, але де загальна паніка? - ІНФОГРАФІКА

Паніка, яка була створена довкола евакуації українців з Ухані, по-перше виглядала досить неприродно, а по-друге, була абсолютно зайвою і навіть...
Влада
Звичаї
Медіа

Два тижні надзвичайного стану: в Іспанії в рази зросла кількість випадків насилля над жінками

За два тижні надзвичайного стану на гарячу лінію для жертв гендерного насилля надійшло на 12% більше дзвінків, ніж за аналогічний...
Влада
Звичаї

Безхатьки жили у гуртожитку харківського вишу та влаштували там пожежу

7 лютого у сміттєзбірнику гуртожитку Харківського національного університету радіоелектроніки сталась пожежа, у результаті якої загинуло двоє безхатьків, які там незаконно...
Влада
Медіа
Україна

У Нігерії масово вбивають християн, а світ мовчить

Згідно даниx, протягом перших 6 місяців у Нігерії мусульмани завдали 52 смертоносні атаки на християн. 

Влада
Звичаї
Медіа

Міжнародна конференція скасована через необґрунтовані звинувачення у сексизмі

За якими критеріями ви відбирали б спікерів на наукову чи технологічну конференцію? Логічна відповідь - компетенція, знаменитість у потрібних колах...
Влада
Детокс
Звичаї

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: