Ashburn, United States
+3°
П’ятниця, 28 січня 2022,

Трамп, Байден, Україна: скандал, який імітують ліві

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • Демократка з соціалістичною позицією Александрія Кортес вимагає імпічменту Дональда Трампа
  • Спікер Конгресу Ненсі Пелосі повелась на чутки
  • Джо Байден має безпосередній стосунок до нинішнього скандалу, до якого дотична Україна

Де це?

  • США
  • Україна

Деталі:

Скандал з Дональдом Трампом та його тиском на українського президента Володимира Зеленського облетів мабуть усі медіа світу. І цей інцидент черговий раз запевнює про ідіотичність ліваків та упередженість топових американських ЗМІ. Тож, не хвилюйтесь, не лише в Україні медіа говорять те, що їм диктують.

Нещодавно ми розглядали, як пишуть КИТАЙСЬКІ МЕДІА ПРО ЗАСТАРІЛУ АМЕРИКАНСЬКУ ДЕМОКРАТІЮ.

У цьому свіженькому скандалі також бере участь агресивна демократка, прихильниця соціалізму — Александрія Окасіо Кортес. Їй дуже не сподобалось, що демократи не проголосували за імпічмент президента Дональда Трампа. Вона впевнена, що на її партію, втім як і на неї саму чинять серйозний тиск недобросовісні прихильники Трампа.

Вона називає подію національним скандалом.

Але варто взагалі згадати про нелюбов до Трампа цієї жінки та багатьох інших персонажів, що посідають чільне місце в цій історії.

 Суть “національного скандалу”

Американський розвідник себто ще у липні після прослуховування телефонної розмови американського президента з українським почав висувати свою недовіру до Трампа. Він наполіг продовжити розслідування корупційної справи, яка пов’язана з сином Джо Байдена, Хантером.

Син Байдена був обраний до складу ради директорів в англоукраїнський холдинг Burisma, що займається видубутком газу в Україні. Власник компанії — український олігарх. Хантеру платили $50 000 за місяць протягом того часу, який він там числився. 

Так до слова розповімо вам про те, що відповідного досвіду у Хантера Байдена не було. Але, як виявилось, це зовсім не важливо.

Раніше він був обраний до членів ради директорів Національної залізнодорожньої пасажирської корпорації (Вашингтон) та до інших численних неприбуткових організацій.

Перед початком роботи на Burisma його вилучили з військово-морського резерву через те, що в його крові знайшли кокаїн. 

Але зрештою суть не в тому, хто такий син Байдена, проблема в іншому: як Байден-батько повів себе стосовно України навесні цього року.

Найбільш незабутній перформанс за участю Джо Байдена трапився 16 березня у Києві. Він власною персоною погрожував затримати позику Україні сумою 1 мільярд доларів, якщо наш уряд не звільнить вищого прокурора, який був обвинувачений у тому, що закривав очі на корупцію у своєму власному офісі та серед політичної еліти.

Але зачекайте: гарячий факт! Цей самий прокурор також розслідував справу корупції Хантера Байдена у тій ж газовій конторі. 

Невдовзі прокурора таки звільнили чим привселюдно хвалився Байден старший. Український олігарх, власник газової компанії, в якій працював Хантер, теж мав свої рахунки з тим прокурором. 

І коли почали говорити про те, що у Джо Байдена особисті сімейні причини стосовно України, він оправдовувався, що просто виконує свою діяльність як віце-президент і йому важливо проводити політику США за кордоном. 

Власне, цей конфлікт є більш фактурним та реальним, аніж розмова Трампа зі Зеленським, де замість фактів одні лише чутки інформаторів.

Погодьтесь, що дуже складно повірити в те, що Джо Байден насправді не був особисто зацікавлений у звільненні українського прокурора. Чому ЦЕЙ момент ніхто у медіа не назвав національним скандалом?

Демократи дозволяють Джо робити те, що він вважає за потрібне. 

Відомі мейнстрімні медіа, наприклад CNN, послуговуються словами так званих інформаторів. Вони впевнені, що Дональд Трамп чинить тиск на Україну та спонукає до співпраці з його адвокатом, колишнім мером Нью-Йорка Руді Джуліаном.

Фейки у медіа на злобу дня

Ви думаєте, що це лише українські журналісти допускають фейки в інформаційний простір? Аж ніяк. Американські нічим не гірші. Є лише одна суттєва різниця — американські, подекуди вже старі медіа, читає практично весь світ і наші вітчизняні ЗМІ теж на них посилаються. При чому, помітьте, що в українських медіа посилаються переважно на ліві американські змі.

І справа не в тому, що Дональд Трамп білий і пухнастий, без жодного гріха. Просто вся ця історія, пов’язана з Україною, це радше про Байдена, а не про Трампа. 

Медіа сьогодні  це не лише звичні для нас ЗМІ, це той самий YouTube, який підкидає нам тонни фейкової інформації. Є конкретні алгоритми, які просувають те, що треба і цензурують інше. 

YouTube підкидає нам пропозиції великих корпоративних каналів, наприклад CNN, Fox News, MSNBC. 

А от Daily Mail пише, що те, що Кортес вимагає імпічменту сьогоднішнього президента — це абсолютно не новинка. Це вже було, інформацію вважати застарілою. 

І ніякий це не скандал, а так, черговий вибрик хороброї хайпожерки, вчорашньої офіціантки, Александрії, у якій жертвою є чинний президент США.

Дивлячись на ці дії декяких демократів, можна собі сконструювати, як відбуватиметься президентська кампанія 2020.

Дехто стверджує, що ця телефонна розмова це дії Трампа, які мають на меті скомпроментувати та вивести на чисту воду Байдена.

Проте фейкові новини ніяк не допомагають Джо Байдену, вони хіба що навпаки відштовхнуть його назад.  

Натомість, коли журналіст з Fox News запитав про стосунок Байдена до “скандалу”, той просто вибухнув претензіями до ЗМІ, які себто поширюють хибні факти про нього. 

Не всі демократи скаженіють

Спочатку у ЗМІ була інформація, що спікер Конгресу Ненсі Пелосі досі відмовляється виявляти президенту імпічмент, але згодом таки оголосила про початок процедури.

Інформатори брешуть, зокрема популярному СNN, тому що вони самі інтерпретують реальність. 

Чутки залишаються чутками.

Але, якби там не було все крутиться довкола майбутніх президентських виборів у США, а також довкола вічної нелюбові соціалістично налаштованих демократів до республіканця Трампа.

Амеркиканці не турбуються про імпічмент. Опитування показують, що народ не хоче, щоб Трампу виганяли, його підтримка найвища за всю каденцію. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОЗВІДНИК ВАШИНГТОНА МАВ ДОСТУП ДО НАЙСЕКРЕТНІШИХ ДОКУМЕНТІВ ПУТІНА

Ліві просто розпалюють громадянську війну. Вони обожнюють це робити. Займаються цим на сніданок, обід та вечерю. А на десерт у них кліматичні зміни, глобальне потепління, безмежне утискання меншин та решту вигаданих та карикатурно описаних проблем людства, у яких вони як завжди прикриваються маскою спасителя, під якою все ж проглядається обличчя Карабаса, який смикає за ниточки покірних маріонеток. 

Матеріал створений на основі відео політичного оглядача Тіма Пула.

Найцікавіше - Влада

Огляд пенсійної реформи в Україні: що мусить знати кожен

Якщо зараз сказати абстрактному айтішнику із непоганою зарплатою, що за якісь 30 років йому доведеться виживати на десяту (чи і...
Влада
Звичаї

Російська лабораторія з небезпечним вірусом вибухнула

Дослідницький центр вірусів у Росії — один з двох місць у світі, який зберігає вірус віспи. І він — вибухнув. ...
Влада
Звичаї
Наука та Технології

Стримати та зупинити коронавірус: як це робить Польща

Ніхто не може знати, якою є реальна кількість заражених, адже рахують тільки тих, кого виявили. Натомість не можна чекати, доки...
Аналітика
Влада

10 цитат минулого, щоб зрозуміти, що відбувається у світі сьогодні

Історія циклічна. І щоб зрозуміти, що відбувається у буремному світі, сьогодні ми розглянемо 10 цитат великих людей, що докладно описують...
Влада
Звичаї
Медіа

Розвідник Вашингтона мав доступ до найсекретніших документів Путіна

Центральне розвідувальне управління США було дуже близьке до активів Путіна. Шпигун настільки втерся в довіру, що в нього з'явилась можливість...
Влада
Гроші

Новосанжарський синдром: Україна евакуює громадян звідусіль, але де загальна паніка? - ІНФОГРАФІКА

Паніка, яка була створена довкола евакуації українців з Ухані, по-перше виглядала досить неприродно, а по-друге, була абсолютно зайвою і навіть...
Влада
Звичаї
Медіа

Два тижні надзвичайного стану: в Іспанії в рази зросла кількість випадків насилля над жінками

За два тижні надзвичайного стану на гарячу лінію для жертв гендерного насилля надійшло на 12% більше дзвінків, ніж за аналогічний...
Влада
Звичаї

Безхатьки жили у гуртожитку харківського вишу та влаштували там пожежу

7 лютого у сміттєзбірнику гуртожитку Харківського національного університету радіоелектроніки сталась пожежа, у результаті якої загинуло двоє безхатьків, які там незаконно...
Влада
Медіа
Україна

У Нігерії масово вбивають християн, а світ мовчить

Згідно даниx, протягом перших 6 місяців у Нігерії мусульмани завдали 52 смертоносні атаки на християн. 

Влада
Звичаї
Медіа

Міжнародна конференція скасована через необґрунтовані звинувачення у сексизмі

За якими критеріями ви відбирали б спікерів на наукову чи технологічну конференцію? Логічна відповідь - компетенція, знаменитість у потрібних колах...
Влада
Детокс
Звичаї

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: