Токсичні води Фукусіми змішають з тихоокеанськими
Про те, як:
- Атомна електростанція Фукусіми викидатиме токсичні води до Тихого океану
- Цистерн, які утримують ядерну воду, не достатньо
- Люди з регіону Фукусіми проти ідеї злиття токсичних вод з океанськими, бо це може спричинити занепаду риболовлі та сільського господарства
Деталі:
Атомні станції — це небезпечно, а от атомні станції, на яких трапились аварії — це трагічно. Зараз міністерство Японії оголосило про те, що атомній електростанції Фукусіми доведеться скидати свої токсичні води в Тихий океан через те, що занадто велика кількість речовин виходить у повітря і там для них вже просто немає місця.
Три реактори на електростанції зазнали краху в 2011 році під час землетрусу та цунамі, який пронісся північним сходом Японії.
Радіоактивні води знищених реакторів витекли і змішались з ґрунтовими водами.
Вода піддається обробці, але все одно залишається слакrотоксичною. Поки вона зберігається у великих цистернах. Близько 1 000 цистерн утримують більше, ніж 1 мільйон тонн води.
Токійська електрична корпорація, комунальне підприємство, яке керує атомною електростанцією, заявило, що радіоактивні води виділились у простір.
Компанія планує збудувати більше цистерн, але вони вмістять лише 1,37 мільйон тонн води. І трапиться це лише влітку 2022 року.
Йосіакі Харада, японський міністр довкілля, сказав, що через брак простору, доведеться отоксичнювати Тихий океан. Токсичні води будуть зливатись та розбавлятись з океанськими. Кількість таких вод не уточнили.
Японія активно намагається заспокоїти іноземних дипломатів стосовно безпеки на заводі попри те, що там є чимало реальних небезпек.
Також країна прагне, щоб зняли обмеження на імпорт їжі з регіону Фукусіми напередодні Олімпійських ігор в Токіо 2020 року.
Обмеження на імпорт є досі в 22 країнах та регіонах, включаючи Південну Корею та Китай.
Експерти сказали, що цистерни створюють ризики затоплення та радіації. Ядерні науковці, включаючи членів Міжнародного агентства з ядерної енергії та Японського ядерного регуляційного департаменту, рекомендують контрольований вихід води в океан як єдину альтернативу, і в науковому, і фінансовому плані.
Місцеві жителі проти цього. Люди вважають, що змішання вод може спричинити чутки про зараження, що буде вироком для риболовлі та сільського господарства на Фукусімі. Людям важко буде продати свій товар і взагалі вони думають, що це в будь-якому випадку становить загрозу.
Викиди токсичних речовин в Тихий Океан є одним з шести планів уряду. Інші стратегії потребують довгих термінів.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: