Ashburn, United States
+3°
П’ятниця, 28 січня 2022,

Сім смертних гріхів по-лівацьки

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • Телеведучий Майкл Новелс аналізує сім смертних гріхів крізь призму ідеології лівих
  • Сексуальна революція стала заслугою виключно Неконсерваторів
  • Ліві невиправдано спекулюють на темі грошей, свободи та соціальних привілеїв

Де це?

  • США

Деталі:

Ведучий Майкл Новелс із Daily Wire на конференції від фундації Young America’s розповідає про те, що він вважає лівацтвом. Він робить приголомшливе порівняння цієї ідеології із сімома смертними гріхами. 

Отже, до вашої уваги гординя, марнославство, жадібність, гнів, блуд, ненаситність, зневіра, сум в інтерпретації відомого медійника та автора трактату під назвою “Причини голосувати за демократів: всебічний посібник”, який прийшов до душі самому Дональду Трампу. 

Він стверджує, що пристрасть лівих до смертних гріхів є шляхом, який веде до катастрофи.

“Чи чули ви більш лаконічне пояснення того, що таке лівацтво? Це прям ідеальне пояснення для Вікіпедії”. 

Гордість 

Чому ліві так побиваються, щоб безперешкодно святкувати прайд? (анлійською прайд звучить як “гордість”). Це один з смертних гріхів, як ми писали вище. Взагалі то це один з найсмертельніших гріхів.

Святий Тома Аквінський та Святий Григорій Великий говорили, що гордість це — королева усіх пороків. А ще можна трохи перефразувати: “Гордість — це порок усіх королев”. 

Це все жарти, звичайно, але чому гомосексуали, або ті, які мають різну сексуальну орієнтацію, хочуть щоб вся ось ця тема з прайдом була ледь не на державному рівні. Чому вони організовують цю подію, пов’язану зі смертним гріхом? Це що поганий PR чи невдалий маркетинг?

Черчилль так описував соціалізм: “Соціалізм — це філософія невдач, кредо невігластва, євангелія заздрості, притаманна йому чеснота — рівноправний розподіл бід”. 

Але в тому то й парадокс, що ліві прикидаються добрими. Зважаючи на те, яку кількість натовпу вони цим підкуповують, це таки дієвий трюк.

Гнів 

Усі лівацькі організації утворились з чіткою ціллю — йти проти консерваторів. Ось чіткий приклад такого продукту — Media Matter for America.

РЕКОМЕНДУЄМО В КОНТЕКСТІ: ТРАНСГЕНДЕРИ ЗАБОРОНЯЮТЬ ФЕМІНІСТЦІ ГОВОРИТИ ПРО ПРОБЛЕМИ ЖІНОК

Групи, які створюють фейкові бойкоти, щоб перешкодити існуванню та діяльності консерваторів. Ліваки не просто не погоджуються з постулатами консерваторів, вони просто прагнуть зруйнувати їхнє життя. 

Лінь 

Те, що йде поряд з ненавистю. Ліваки хочуть отримати щось за просто так. Вони хочуть отримати користь з роботи інших, щоб насолоджуватись професійними та соціальними перевагами цієї користі, не вкладаючи для цього ні роботи, ні ціни. 

“Америка — це країна можливостей. Америка у 2019 пропонує найвільніші можливості, які взагалі можна собі уявити. Якщо ви не досягнете чогось в США, ви не досягнете цього більш ніде”. 

А ліві постійно говорять про те, що просто є привілейовані групи. Мовляв, система настільки погана, що вони не можуть отримати те, чого хочуть. Вони стверджують, що хтось їх принижує.

Для них нарікання очевидно є привілеєм. Кожен вважає за потрібне скаржитись на різного роду утиски. Ну, наприклад, хвора мама хоче підсадити свого семирічного сина на гормональні препарати, щоб замість сина у неї виростало ВОНО. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СУД ПРОТИ ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ НЕ ХОЧЕ ЗМІНИ СТАТІ СВОГО 7-РІЧНОГО СИНА

І це все просто вибачення за лінькуватість.

“Але в житті, як і в США, є правило: якщо ти готовий наполегливо працювати, то ти зможеш змінити щось в своєму житті”. 

Жадібність

Це егоїстичне ставлення до власних речей. Кожен може бути жадібним. Але дослідження демонструють, що ліваки жадібніші, ніж консерватори. Консерватори жертвують на благодійність набагато більше. 

Чому ліві такі скупі? Тому, що вони хочуть екстра виплат від уряду, не приносячи нічого натомість. Але якщо ви постійно забираєте ресурси від казни, то повністю руйнуєте благодійність в країні. 

Ненаситність 

Ліваки мають невгамовні апетити. Не просто за їжу, а за добробут та свободу. Вони пожирають права інституцій. 

Хтивість 

Ми не говоритимемо про секс як такий. Ліваки маніпулюють сексом як культурним інструментом, тому що ми знаємо, що секс продається. 

Хтивість є неймовірно могутнім способом заволодіти чималою кількістю суспільства, яке хоче свободи. 

Попкультура вигадала, що це ліваки принесли у світ сексуальну революцію. Що тільки ліваки “секс-позитивні”. 

Але скажіть тоді, хто не є секс-позитивним? Та кожна людина є секс-позитивною. Окрім хіба що асексуалів, які надають перевагу випиванню пива, а не сексу, або коханню з роботами. 

“Але попкультура використовує “світлий” образ ліваків, бо вони наче крутіші і хайповіші, ніж консерватори, які є розсудливими старими дідусями”. 

А насправді ліваки використовують секс як зброю. Порнографія, можливість робити аборти — це все наслідки сексуальної революції, яка забирає у нас наші сенси, робить нас рабами наших апетитів, ми фокусуємось на примітивних  інстинктах. 

Сім смертних гріхів — це сім ключів лівацького руху і сім інгредієнтів для знищення нації. 

Найцікавіше - Влада

Огляд пенсійної реформи в Україні: що мусить знати кожен

Якщо зараз сказати абстрактному айтішнику із непоганою зарплатою, що за якісь 30 років йому доведеться виживати на десяту (чи і...
Влада
Звичаї

Російська лабораторія з небезпечним вірусом вибухнула

Дослідницький центр вірусів у Росії — один з двох місць у світі, який зберігає вірус віспи. І він — вибухнув. ...
Влада
Звичаї
Наука та Технології

Стримати та зупинити коронавірус: як це робить Польща

Ніхто не може знати, якою є реальна кількість заражених, адже рахують тільки тих, кого виявили. Натомість не можна чекати, доки...
Аналітика
Влада

10 цитат минулого, щоб зрозуміти, що відбувається у світі сьогодні

Історія циклічна. І щоб зрозуміти, що відбувається у буремному світі, сьогодні ми розглянемо 10 цитат великих людей, що докладно описують...
Влада
Звичаї
Медіа

Розвідник Вашингтона мав доступ до найсекретніших документів Путіна

Центральне розвідувальне управління США було дуже близьке до активів Путіна. Шпигун настільки втерся в довіру, що в нього з'явилась можливість...
Влада
Гроші

Новосанжарський синдром: Україна евакуює громадян звідусіль, але де загальна паніка? - ІНФОГРАФІКА

Паніка, яка була створена довкола евакуації українців з Ухані, по-перше виглядала досить неприродно, а по-друге, була абсолютно зайвою і навіть...
Влада
Звичаї
Медіа

Два тижні надзвичайного стану: в Іспанії в рази зросла кількість випадків насилля над жінками

За два тижні надзвичайного стану на гарячу лінію для жертв гендерного насилля надійшло на 12% більше дзвінків, ніж за аналогічний...
Влада
Звичаї

Безхатьки жили у гуртожитку харківського вишу та влаштували там пожежу

7 лютого у сміттєзбірнику гуртожитку Харківського національного університету радіоелектроніки сталась пожежа, у результаті якої загинуло двоє безхатьків, які там незаконно...
Влада
Медіа
Україна

У Нігерії масово вбивають християн, а світ мовчить

Згідно даниx, протягом перших 6 місяців у Нігерії мусульмани завдали 52 смертоносні атаки на християн. 

Влада
Звичаї
Медіа

Міжнародна конференція скасована через необґрунтовані звинувачення у сексизмі

За якими критеріями ви відбирали б спікерів на наукову чи технологічну конференцію? Логічна відповідь - компетенція, знаменитість у потрібних колах...
Влада
Детокс
Звичаї

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: