Сенат США хвалить Трампа за покращення виборчої системи
Про те, як:
- Сенат США позитивно оцінив політику адміністрації Трампа стосовно оборони національної безпеки країни у порівнянні із його попередником Обамою
- Російська розвідка проникає у систему виборів Америки та впливає на сам процес
- Адміністрація Трампа ініціювала перше засідання Координаційної ради уряду для того, або удосконалити систему виборів
Деталі:
Звіт двопартійного сенату Сполучених Штатів Америки задокументував, що при Обамі виборчий механізм у країні зазнав краху, а от при Трампі навпаки вдосконалився.
Обама не впорався з російськими шпигунами
Двопартійний звіт Спеціального комітету Сенату США з питань розвідки підсумував, що адміністрація Обами не вжила ефективних дій для стримання російського втручання у виборчі процеси держави. Натомість адміністрація Трампа досягнула значного прогресу у вдосконаленні виборчої системи, хоча певні вразливі місця залишаються і досі.
У звіті не було вказано чітко найменування адміністрації Обами, проте є зафіксовано багато невдач тодішніх урядових органів щодо забезпечення проведення у США президентських виборів 2016 року.
Ключовою тезою звіту було:
“Російський уряд спрямовував широкоформатну діяльність, починаючи щонайменше з 2014 р. і підтримуючи її до щонайменше до 2017 р., проти виборчої інфраструктури у штаті і на місцях”.
У 2016 році чиновники, які мали першість у проведенні президентських виборів, не були достатньо попереджені чи готові запобігти ворожим діям іноземної держави, яка порушувала національну безпеку країни.
“Найскладнішим завданням усього мого періоду в уряді було захищатись”, — заявив колишній представник адміністрації Обами.
А Трамп — красунчик?
Ці факти особливо контрастують з конкретними діями адміністрації Трампа стосовно системи виборів у Штатах.
Звіт занотував, що:
“Від 2016 року Міністерство національної безпеки США досягло чималих успіхів у вивченні того, як різниться виборчий процес у штатах і як федеральні органи можуть бути найбільш корисними штатам”.
Також Сенат зазначає, що всі органи та комісії, які пов’язані з процесом виборів та національною безпекою країни, повинні співпрацювати. Також вагоме місце було присвячене удосконаленню кібербезпеки для уникнення іноземного втручання.
Конгрес США у 2018 році виділив $380 мільйонів для держави на підкріплення кібербезпеки та оновлення чи заміни вразливих місць системи голосування.
Трампа хвалять за те, що при ньому держава почала використовувати нові ресурси і в Раді національної безпеки відбулось перше засідання Координаційної ради уряду стосовно критичного вирішення вищезгаданої інфраструктури.
Федеральний орган США вважає, що така взаємодія часто покращує правдивість та комунікацію між федеральними та штатними представництвами.
Дайте ще санкцій
“Покарання не відповідає злочину”, — заявив Майкл Макфол, посол США в Російській Федерації у 2011–2014 рр.. Росія вторгається у нашу суверенність, пхає носа в одну з найбільш сакральних дій демократії — виборів нашого президента. Кремль повинен заплатити значно більшу ціну за свою атаку. Американські законодавці зараз — і в Білому Домі і у Конгресі — повинні розглянути нові санкції, щоб в майбутньому стримати російське вторгнення”.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: