Сальвіні лютує: знову через мігрантів
Про те, як:
- Міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні просто вибухає люттю через нових мігрантів на території Італії
- Сальвіні погодився на розміщення нових біженців тільки за умови, що Європейська комісія допоможе їх перемістити в інші країни ЄС
- Макрон критикує агресивний тон Сальвіні, а той натомість вказує йому на те, що у Франції є порт у Марселі, який так само може приймати біженців
Деталі:
Маттео Сальвіні, популістський міністр внутрішніх справ Італії, задекларував, що мігранти, нещодавно підібрані італійською береговою охороною, можуть потрапити до Італії з тією умовою, що Європейський Союз допоможе їх переселити.
Спочатку біженців врятувало італійське риболовне судно Accursio Giarratano, але морякам відмовили в доступі до порту Мальти. Через це вони були змушені чекати 24 години, поки берегова охорона перемістить мігрантів до свого судна The Bruno Gregoretti.
Від того часу лише 5 біженців, які були на борту Тhe Bruno Gregoretti, зійшли з корабля після того, як той прибув до італійського острова Лампедуза. Керівники заявили, що трапилось це через проблеми зі здоровям цих п’ятьох.
Ще перед тим, як шхуна прибилась до берега, італійський уряд надіслав повідомлення Європейській комісії, просячи її координувати релокацію мігрантів. Відтак Брюссель з’язувався із державами-членами союзу, але ніхто не погоджувався забрати мігрантів до себе.
Сальвіні гучно заявив, що дав відповідні вказівки, щоб порт не приймав на сушу 140 біженців до того, як їх не розподілять по всій Європі.
Вимоги Сальвіні з’явились після зустрічі з кількома країнами-членами ЄС у Парижі, де вони обговорювали міграційні питання. Сальвіні ставив претензії до того, що 14 країн-членів погодились щось робити, але не дали жодних деталей.
Пізніше президент Франції Емманюель Макрон критикував Сальвіні за його агресію:
“Хто ви такий? Ми не твої робітники чи твої офіціанти”.
На що Сальвіні відповів:
“Італія не буде твоїм табором для біженців. Є порт у Марселі (Франція), не приходьте і не тисніть на нас. Якщо ви очікуєте, що ми підпишемо документ, згідно з яким кораблі прибуватимуть в Італію, ви помиляєтесь. Італійці не продовжуватимуть бути чиїмись рабами”.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: