Посадити 350 мільйонів дерев за 12 годин — Ефіопія йде на рекорд
Про те, як:
- Ефіопський прем'єр-міністр Абій Ахмед Алі ініціював екологічну кампанію "Зелена спадщина"
- У країні планують посадити 350 мільйонів дерев за 12 годин і 4 мільярди за півроку
- Критики обвинувачують Абій Ахмеда Алі у тому, що своєю екодіяльністю він прикриває суспільні дискусії стосовно етнічних конфліктів
- Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch стверджує, що за час правління нового прем'єр-міністра ефіопці уже не бояться висловлюватись у публічних місцях на суспільно-політичні теми
Деталі:
Ефіопія може встановити світовий рекорд, висадивши 350 мільйонів дерев за 12 годин. Це внесок країни у боротьбу з кліматичними змінами та вирубкою лісів.
Ці зусилля є частиною екологічної кампанії прем’єр-міністра Абій Ахмеда Алі “#Зелена спадщина”. Ініціатива передбачає висадку 4 мільярдів дерев від травня до жовтня цього року.
“Сьогодні Ефіопія робить спробу побити світовий рекорд разом для зеленої спадщини”, — зазначають в офісі прем’єр-міністра.
Акція має на меті, щоб кожен ефіопець посадив 40 саджанців протягом дощового сезону, який триває від травня до жовтня. Наприкінці цього періоду в країні повинно бути 4 мільярди місцевих дерев, щоб допомогти помякшити вплив глобальної кліматичної кризи.
Індія зафіксувала світовий рекорд у 2016 році, коли 800,000 волонтерів протягом дня висадили більше, ніж 50 мільйонів дерев.
Водій автобуса Бекель Бенті розповідає, що його робота дозволяє бачити, як впливає вирубка лісів на ефіопську місцевість.
“Як водій автобуса, з частими поїздками по країні, я засвідчую ступінь вирубки дерев у різних частинах Ефіопії. Це насправді розчаровує, коли бачиш, як вкриті лісами території стають голими за кілька років”.
На сайті офіса прем’єр-міністра зазначають, що кампанія — це шлях, що отримати публічне залучення у вирішенні проблем довкілля.
“Зелена спадщина — це амбіційне починання, щоб стати зеленим суспільством, висаджуючи різноманітні види екодружніх насаджень для боротьби з деградацією навколишнього середовища і національна платформа, яка буде використовуватись для різної соціальної зеленої діяльності”.
Критики коментують, що прем’єр-міністр використовує кампанію, щоб втекти від безкінечних етнічних конфліктів, які змушують полишати домівки мільйони ефіопців.
“Відтоді, як Абій Ахмед Алі був обраний на пост прем’єр-міністра у 2018 році, кордони між цими етнічними регіонами пережили численні смертельні сутички”.
Хоча міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch написала у квітні, що країна нещодавно засвідчила суттєві зміни при керівництві Абій Ахмеда Алі, після впровадження його політики свободи слова та преси.
За дослідженнями організації, люди в країні стали відкрито говорити про чутливі теми у публічному просторі, кафе, мінібусах, що звідчить про спад страху через спостереження за ними.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: