Північна Корея знову погрожує світові попри усі домовленості і вмовляння
Про те, як:
- Північна Корея запустила дві ракети у море
- Керівник Північної Кореї Кім Чен Ин образив Радника США з питань Безпеки Джона Болтона за те, що той оцінив усі небезпеки ядерної діяльності комуністичної країни
- У мирному небі Південної Кореї з'явились розвідувальні літаки Росії та Китаю
Деталі:
Північна Корея запустила два ракети малої дальності у море зі свого східного узбережжя. У США вважають, що це явна провокація режиму Кім Чен Ина.
Болтон і Кім на ножах
Експерти Південної Кореї та США доповідають, що ракета відлетіла на відстань майже 430 км від східного міста Північної Кореї — Вонсана. Це трапилось тоді, коли Радник президента США з національної безпеки Джон Болтон завершував візит до Сеулу.
Болтон, який гостро критикує Північну Корею, зустрічався із представниками Південної Кореї, щоб допомогти вирішити торговельний конфлікт між Сеулом та Японією.
За попередніми висновками, запущений снаряд може бути KN-23s, той самий вид ракет, якими Північна Корея стріляла у травні. Припускають, що тестування ядерної зброї – це хитрощі, на які йде Північна Корея, щоб отримати перевагу в майбутніх переговорах.
Пхеньян при тестуванні зброї в травні запустив ракетний снаряд малої дальності та менші ракети. Джон Болтон прокоментував це як порушення Резолюції Ради Безпеки ООН. У відповідь Кім назвав американця “найманцем” і “дефектним людським продуктом”.
Кім погрожує все тим же
Ізольована від усього світу нація прагне послабити санкції проти неї, буцімто, щоб відновити зруйновану економіку, у той час США закликає президента Кіма зробити конкретні кроки в ядерному роззброєнні. Північна Корея ухиляється від тиску Штатів та Південної Кореї, у яких нещодавно відбулись спільні літні військові навчання.
Північна Корея заявила, що може скасувати 20-місячне тимчасове припинення ядерних та ракетних тестувань, протестуючи проти військових навчаннь між двома державами. Пхеньян вважає їх репетицією вторгнення.
До слова, це перший запуск ракети з часу зустрічі президента Трампа та Кіма на демілітаризованій зоні між Південною та Північною Кореями. Тоді обидві сторони узгодили відновлення ядерних переговорів, які були заморожені після сутички стосовно санкцій США з часу другого лютневого саміту у В’єтнамі.
Росія та Китай у небі Південної Кореї
Напруга у двох Кореях відновилась після того, як Сеул зробив попереджувальні вистріли із винищувачів, помітивши в своїй оборонній ідентифікаційній зоні російські та китайські літаки.
Росія та Китай стверджують, що вони спільно патрулювали води між півостровом та Японією і що жоден із літаків не порушував повітряний простір Південної Кореї.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: