Мільярдер Пітер Тіель підозрює Google у зраді
Про те, як:
- Мільярдер Пітер Тіель закликає ФБР та ЦРУ допитати керівництво Google, підозрюючи їх у національній зраді
- Американська пошукова система співпрацює із Китаєм для створення додатку Dragonfly, що по суті є цензурованою онлайн-системою комуністичного Китаю
- Віце-президент Майк Пенс наголошує на тому, щоб Google має переглянути свою співпрацю із Китаєм
Деталі:
Мільярдер-інвестор, член керівництва Facebook, прихильник Трампа, Пітер Тіель закликав ФбР та ЦРУ розслідувати ймовірну національну зраду Google.
Під час Національної консервативної конференції Тіель зазначив три питання, які органи безпеки повинні поставити керівництву технологічного гіганта.
- Як багато відомчих агентств відфільтровують мангеттенський проект для штучного інтелекту?
- Чи вище керівництво компанії погоджується на аналіз китайськими відомствами?
- Чи справді вони співпрацюють із китайськими військами, зрадивши американським, та здають інформацію про технологічні винаходи Америки?
Тіель додає, що ФБР та ЦРУ повинні опитати керівництво Google без жодних сентиментів.
Пітер довгий час був прихильником проекту штучного інтелекту розробника Google, до якого приєднався Ілон Маск та Рейд Гофман, які взяли на себе зобов’язання дати 1 мільярд доларів для неприбуткової організації OpenAI у 2015 році.
Хвиля підозри у зраді Google розпочалась після того, як пошукова система почала співрацювати з Піднебесною задля розробки додатка Dragonfly. Це прототип Google для Китаю, цензурований комуністичною владою.
Під час промови перед Інститутом Хадсона у 2018 році, віце-президент США Майк Пенс критично заявив, що вірить у те, що Китай вкрав технології в Америки. І допоміг їм у цьому саме Google. Політик також наголосив на тому, що інші лідери великих національних корпорацій не залучаються підтримкою китайського ринку, тим самим підбурюючи Пекін.
Тож Пенс закликав Google вести поміркованішу політику співпраці та завершити роботу з Китаєм стосовно розробки системи Dragonfly, адже завдяки їй порушуватиметься приватність китайських користувачів.
Експерт китайської політики Майкл Пільсбері зазначив, що 8 років тому співзасновник Google Сергій Брін удостоївся похвали за відмову ведення справ з китайським урядом. Тож те, що діється в компанії останні 8 років, трималось у таємниці.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: