Китайські війська знову "бряцають зброєю"
Про те, як:
- Китайський уряд муштрує війська у північно-західному регіоні країни
- Мусульманські активісти сянцзянського регіону відповідають за свою релігію та ідеологію, яка не сходиться із доктриною Китайської комуністичної парті
- Військові різних частин Китаю навчались обороняти кордони та суверенітет країни, використовуючи сучасну техніку
- Тактичні навчання попереджають і індійців і уйгурських мусульман про масове перебування Народно-визвольної армії Китаю у суперечливих регіонах
Деталі:
Артилеристська бригада Народно-визвольної армії Китаю “мобілізувалась” із Тибету до Сянцзянської провінції, де уряд держави веде ідеологічне протистояння з уйгурськими мусульманами.
Згідно з китайськими державними ЗМІ, збройні сили понад 10 днів просувались із автономного регіону Тибет до Сянцзяну, що на північному заході Китаю. Артилеристи провели навчальну атаку на військові сили Сянцзяну.
Тисячі солдатів Китайської Народно-визвольної армії і представників Тибету, підсилені різними типами військового транспорту, зайняли 10 км². “Захоплення” території відбулось вночі.
На інсценізованому полі бою з’явилась блакитна команда. Обороняючись, вона використовувала хімічні атаки та дрони для розвідки.
“Червоні” спричинили електронне замикання у суперників завдяки Навігаційно сателітній системі Бейдоу і радіостанції з частотною модуляцією. Таким чином у сянцзянців виникли проблеми з комунікацією та роздачею команд.
Китайські військові аналітики зазначають, що ціллю навчань є досвід оборони кордонів, вдосконалення військовими навиків в “охороні безпеки суверенності країни та її територіальної цілісності”.
У 2017 році Збройні сили Китаю пристояли індійським військам. Конфлікт тривав біля суперечливого регіону Доклама, який є високо в Гімалаях на межі Бутану (Індія) та Китаю (Тибет). А ці нові навчання були попередженням для Індії стосовно “активностей” у регіоні Кашмір (що між Індією та Пакистаном).
Військові навчання були також попередженням і для жителів самого Сянцзяну, щоб ті пам’ятали про постійну масову присутність військ та території.
Нагадаємо, що у провінції Сянцзян мільйон мешканців “перевиховують” у таборах та настановлюють на зміну їхньої проблематичної ісламської релігії на догоду доктрини Китайської комуністичної партії. Державні війська наполегливо намагаються перешкодити потраплянню на територію таборів іноземних журналістів. У кращому випадку вдається сфотографувати територію захищену піщаною смугою та пустельним чагарником. Не кажучи вже про численні контрольні пункти.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: