Китайці будують лікарні для хворих вірусом
Про те, як:
- У китайському місті (на 10 мільйонів осіб) карантин - там будують вже другий госпіталь
- Хворі на коронавірус є у Китаї, Японії, США, Австралії, Південній Кореї, Тайланді, Франції
- Що це за вірус і як з ним боряться
- Не забувайте, що медіа навмисне підігрівають ситуацію, що залишається під контролем
Деталі:
У місті Ухань зведуть другий госпіталь для пацієнтів з коронавірусом. Будівництво планують завершити за 15 днів.
Тимчасовий госпіталь розрахований на 1,3 тисяч ліжко-місць. Про це написали у твіттер-газеті “Женьмінь жібао”.
24 січня влада Китаю оголосила про будівництво в місті Ухань першої тимчасової лікарні на 1000 ліжко-місць. Перших пацієнтів туди приймуть вже 3 лютого.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КИТАЙСЬКИЙ КОРОНАВІРУС: ВООЗ ТРИМАЄ РУКУ НА ПУЛЬСІ
У місті такі госпіталі зводять з модульних конструкцій. Схожі стаціонари будувались у Китаї під час спалаху атипічної пневмонії в 2002 – 2003 роках.
В Ухані зараз режим карантину. Поки з небезпечним містом, де проживає близько 11 мільйонів людей, перерваний авіа та залізнодорожній зв’язок.
За даними на 25 січня, в Китаї від пневмонії, викликаного новим типом коронавіруса, загинула 41 людина.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАГАДКОВИЙ КИТАЙСЬКИЙ ВІРУС НЕВПИННО ПОШИРЮЄТЬСЯ, КІЛЬКІСТЬ ЖЕРТВ ЗРОСТАЄ
Загальна цифра інфікованих вірусом по всьому світу — 1300 людей. Майже всі випадки захворювання зафіксовані на території Китаю, також хворі є у Японії, США, Австралії, Південній Кореї, Тайланді, Франції.
У Гонконзі, де виявили 5 випадків захворювання, оголосили режим надзвичайної ситуації. Також продовжили шкільні канікули та призупинили паромні повідомлення з материковим Китаєм.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: