Ashburn, United States
+15°
Субота, 23 жовтня 2021,

Китай розповідає про свої плани підкорення світу

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • Китай запевнює, що через "неконсервативну" політику сучасного керівництва Америки, найближчим майбутнім світ потребуватиме його "ефективної політики"
  • Дорожня ініціатива допоможе Китаю закріпити позицію глобального лідера
  • Всередині Китаю усе далеко неідеальне: скандал через відсутність вакцин, невиплати ветеранам, гори сміття, екологія

Де це?

  • Китайська Народна Республіка

Деталі:

Китайська газета Global Times попереджає, що “дисфункціональна” держава, яка є під керівництвом неконсервативної дипломатії президента Дональда Трампа, створить світ, де всі нації “потребуватимуть Китаю”. 

ЗМІ країни разом з іншими прокомуністичними публікаціями розповідають про те, що планета розділена на два табори: комуністична “гармонія” та хаос свободи у демократичних суспільствах. 

У 2017 році голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін анонсував, що зараз Китай “посідає центральну позицію” у світі, зайнявши позицію в Америки. 

Global Times пише про те, що китайський режим впливає на все: від етнічних до технологічних стандартів решти світу. Китай звинувачує Західні сили, яким “некомфортно” від того, що Сі відкриває велику гегемонію у світі. 

“Світ є дисфункціональним у деяких аспектах. Небезпека поширюється. Після того, як США вийшли з певних традиційних правил, стало більше вільнодумних, це може спричинити негативні наслідки. Розвинуті країни можуть втратити облік свого майбутнього, особливо США, які повсюди поширюють тривогу”. 

“Старі західні політичні інструменти не зможуть довго вирішувати поточні проблеми”. Китай акцентує на торговому конфлікті з США, суперечці стосовно нещодавно відісланого американського посла в Британію, зростання економічної напруги між Японією та Південною Кореєю. Уряд Піднебесної вбачає у цьому свідчення колапсу, який наближається.

Китайські медіа згадують про те, що у країн світу залишився менталітет Холодної війни, тому є загроза національній безпеці. Друзі можуть стати ворогами. 

Global Times зазначає, що ключ до розвитку Китаю – це відкритість та дружність. Коли глобалізація зазнає упадку, усі країни, разом із США, потребуватимуть Китаю. Поширення китайських стандартів є неминучим, тому Західні країни повинні навчитись адаптуватись до них. 

Уряд Китаю пропагує “дієве рішення” для країн світу: покластись на Китайську комуністичну партію. 

Китайські медіа періодично доносять послання, яке Сі задекларував у 2017: “Китай візьме контроль над світом найближчим майбутнім”.  

Як пише урядова агенція новин Xinhua, на відміну від конкурентної, конфронтаційної західної політики, комуністичні та некомуністичні партії країни співпрацюють між собою, та разом працюють над просуванням соціалізму та підвищенням рівня життя людей. 

Сі Цзіньпін акцентує також на Дорожній ініціативі . Китай планує, що завдяки створенню глобальної інфраструктури, буде контролювати основні порти та дороги у світі, починаючи з шляхів, які сполучають Євразію. 

Вдома політика Сі далека від “завоювань світових масштабів”. Скандал із батьками мільйона дітей, які не отримали вакцину через корупцію в медичних компаніях, старенькі ветерани, які протестують через відсутність виплат, китайці, які живуть поряд з купами сміття, бо Сі закрив очі на екологію в країні. 

А тим часом Комуністична партія будує все нові і нові плани завоювання світу. 

Найцікавіше - Влада

Огляд пенсійної реформи в Україні: що мусить знати кожен

Якщо зараз сказати абстрактному айтішнику із непоганою зарплатою, що за якісь 30 років йому доведеться виживати на десяту (чи і...
Влада
Звичаї

Російська лабораторія з небезпечним вірусом вибухнула

Дослідницький центр вірусів у Росії — один з двох місць у світі, який зберігає вірус віспи. І він — вибухнув. ...
Влада
Звичаї
Наука та Технології

Стримати та зупинити коронавірус: як це робить Польща

Ніхто не може знати, якою є реальна кількість заражених, адже рахують тільки тих, кого виявили. Натомість не можна чекати, доки...
Аналітика
Влада

10 цитат минулого, щоб зрозуміти, що відбувається у світі сьогодні

Історія циклічна. І щоб зрозуміти, що відбувається у буремному світі, сьогодні ми розглянемо 10 цитат великих людей, що докладно описують...
Влада
Звичаї
Медіа

Розвідник Вашингтона мав доступ до найсекретніших документів Путіна

Центральне розвідувальне управління США було дуже близьке до активів Путіна. Шпигун настільки втерся в довіру, що в нього з'явилась можливість...
Влада
Гроші

Новосанжарський синдром: Україна евакуює громадян звідусіль, але де загальна паніка? - ІНФОГРАФІКА

Паніка, яка була створена довкола евакуації українців з Ухані, по-перше виглядала досить неприродно, а по-друге, була абсолютно зайвою і навіть...
Влада
Звичаї
Медіа

Два тижні надзвичайного стану: в Іспанії в рази зросла кількість випадків насилля над жінками

За два тижні надзвичайного стану на гарячу лінію для жертв гендерного насилля надійшло на 12% більше дзвінків, ніж за аналогічний...
Влада
Звичаї

Безхатьки жили у гуртожитку харківського вишу та влаштували там пожежу

7 лютого у сміттєзбірнику гуртожитку Харківського національного університету радіоелектроніки сталась пожежа, у результаті якої загинуло двоє безхатьків, які там незаконно...
Влада
Медіа
Україна

У Нігерії масово вбивають християн, а світ мовчить

Згідно даниx, протягом перших 6 місяців у Нігерії мусульмани завдали 52 смертоносні атаки на християн. 

Влада
Звичаї
Медіа

Міжнародна конференція скасована через необґрунтовані звинувачення у сексизмі

За якими критеріями ви відбирали б спікерів на наукову чи технологічну конференцію? Логічна відповідь - компетенція, знаменитість у потрібних колах...
Влада
Детокс
Звичаї

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: