Кількість нелегальних африканських мігрантів з Конго б'є усі рекорди
Про те, як:
- Очікується рекордна кількість біженців із Африки до Мексики та США
- Біженці подорожують з дому до Америки: літаком, автобусом, пішки
- Вагітна жінка здолала тисячі кілометрів із Камеруна до Мексики, проїхавши та пройшовши Колумбію, Панаму, Коста Ріку, Нікарагуа, Гондурас, Гватемалу
- Африканці реагують на політику Трампа стосовно них і поспішають проникнути до США
Деталі:
Мексиканський департамент з питань внутрішньої політики зазначає, що у 2019 році кількість мігрантів із Африки поб’є всі рекорди.
Кількість незадокументованих африканських мігрантів, яку мексиканські чиновники зареєстрували в перші 4 місяці 2019 року, втричі перевищує минулорічний показник.
Число незадокументованих мігрантів має тенденцію до зростання. У 2018 році ця цифра сягала 3000 осіб і це в чотири перевищувало показник п’ятирічної давності.
Люди масово втікають із демократичної республіки Конго, де тривалий регіональний конфлікт забрав життя мільйонів. Це третя найбільша група нових біженців. У світі вона сягає 123 000 людей у 2018 році, згідно з Агенством ООН у справах біженців.
Внутрішньопереміщенне населення Камеруна зросло на 447, 000 осіб.
З 30 травня по 5 червня в секторі Дель-Ріо у Техасі було зафіксовано 500 африканських мігрантів, більшість з них із Камеруна, Анголи та Конго.
Нова популяція приносить з собою нову мову та культурні особливості. А це в свою чергу може спричинити гуманітарну кризу.
Більшість мігрантів шукають притулку в межах США та Мексики.
Африканці спочатку летять до Південної Америки, а вже звідти добираються до Мексики. Будучи там, вони можуть отримати візу, яка дозволяє вільне пересування країною на 20 днів.
Мерилін Татанг, 23-річна вагітна переселенка з Камеруна, розповіла, що спочатку прилетіла до Еквадору, де камерунцям не потрібно візи, а тоді вже і пішки і на автобусі добиралась до Мексики через Колумбію, Панаму, Коста Ріку, Нікарагуа, Гондурас, Гватемалу. Вона планує рухатись далі Північною Америкою.
Мішель Мітельстадт, комунікаційний директор Інституту міграційної політики зазначає, що африканці зараз масово переселяються до Штатів, адже вірять, що в найближчому майбутньому президент Дональд Трамп ускладнить цей процес.
“Вони хочуть зробити щось із своїм життям. Вони відчувають брак майбутнього у власній країні”, — зазначає Флоренс Кім, речниця Міжнародної міграційної організації на Заході і в Центральній Африці.
Експерти зазначають, що до завершення 2019 року кількість біженців сягне 1 мільйона.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: