Двоє вбитих через протести в Індонезії
Про те, як:
- Президент Індонезії пообіцяв розслідувати смерть двох студентів, котрі загинули протягом протестних акцій
- 2 людей загинули та 300 поранені внаслідок жорстоких дій поліції
- Протести почались через перегляд суперечливого закону
Деталі:
Джерело: Reuters
Президент Індонезії Джоко Відодо в п’ятницю закликав поліцію до стриманості і пообіцяв розслідувати смерть двох студентів, котрі загинули під час участі в акціях протесту, які стали найбільшими в країні за десятиліття.
Нагадаємо, що протести проти нових законів розпочалися в понеділок і подекуди супроводжувалися насильством, в результаті чого більше 300 осіб постраждали лише в Джакарті. У відповідь на це Amnesty International закликали розслідувати “масову” агресію поліції, яка використовувала сльозогінний газ і водяні гармати.
Гнів демонстрантів зосереджений на переглянутому законі, який, за словами активістів, має загальмувати роботу антикорупційного агентства Індонезії, заборонити позашлюбний секс та впровадити покарання за образу честі президента.
Двоє загиблих студентів були учасниками мітингу у четвер в Кендарі на острові Сулавесі. Один помер того ж дня, а другий у п’ятницю. Поліція наводила причину одного з загиблих як кульові поранення, у той час, як інший студент помер внаслідок травми голови.
Головний міністр безпеки Віранто заявив, що студентські протести були очолені групою, яка має на меті “підірвати” парламент і зірвати інавгурацію президента країни в наступному місяці, котрий планує в жовтні йти на другий термін.
Нагадаємо, що раніше Nikomu розповіли вам про особливості протестних рухів у Курдистані та “протестів” на Донбасі. Детальніше – за посиланням.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: