Ashburn, United States
+18°
П’ятниця, 22 жовтня 2021,

Гетеросексуальна сім'я в Україні - більше не норма і не цінність?

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • Проект з Запоріжжя на грантові гроші бореться з традиційними цінностями в Україні
  • Маніпулятивний тест пропонує вам всього два варіанти відповіді на складні питання про гомофобію та трансфобію
  • Чому такі проекти є шкідливі, чужі та далекі для України
  • Кожен народ має право на своє визначення норми і кожна людина має право на своє ставлення до інших людей
  • Поняття сексуальної норми продиктоване біологічними факторами, а не чиїмись тендітними почуттями

Де це?

  • Україна

Деталі:

В Україні, а саме у Запоріжжі, є фонд, який вигадав одну дуже “кумедну” і на їх думку корисну річ. Вони на грантівські кошти Міністерства закордонних справ Німеччини приготували для українців “Дружню пігулку”.

Це сайт, де у грайливій формі ти проходиш тест з максимально маніпулятивними і банальними запитаннями про гомосексуалізм та транссексуальність. Ціль сайту – вилікувати нас. Вилікувати українців від гомофобії. Тобто за замовчуванням, ми виставляємось хворими.

Файно дякую.

І кожне питання наче промовляє до тебе:

“Українцю, ми знаємо, що ти недолугий гомофоб, але ми зробили ось такий примітивний сайтик, освоїли кошти закордонних донорів на псевдо суспільнокорисний проект і хочемо тобі за ці гроші розповісти, як тобі жити. Слухай. Ніяких традиційних цінностей немає. Це вигадка жахливого патріархату! А поняття норми у твоїй голові тепер має бути іншим. А саме… Ти ще слухаєш? Гомофобія та трансфобія – це «хвороби» для будь-якого суспільства. Ваші застарілі цінності – шовінізм. Змініться і будьте інакші.”

Так вигадала собі далека Німеччина, що українцям обов язково потрібні “пігулки”, бо вони нація нетолерантна, аморальна та, очевидно, зла й жорстока.

Нашу увагу привернуло запитання: “Чи правда, що гомосексуальність загрожує “традиційним сімейним цінностям”? Відповісти просто, адже у вас лише два варіанти: так або ні. Тобто сірого немає. Тільки чорне і біле. Якщо ви, як і ми, вважаєте, що так, загрожує, то у вас явні задатки гомофобства, і вас потрібно лікувати, бо ви становите загрозу розвитку нових сучасним толерантним формам цінностей.

Згідно з тестом, ви винні, якщо коли чуєте слово ТРАДИЦІЙНІ сімейні цінності, то уяляєте маму (жінку), тата (чоловіка) та їхніх дітей, яких вони не переодягають у протилежну стать.

І так, більшість українців справді притримуються традиційних цінностей. І це нормально. Це наші цінності. Нашого народу, цієї території.

Немає ніяких підстав і виправдань непровокованій агресії чи реальному приниженню будь-кого. Але якщо ми не хочемо жити у світі, де здоровий глузд і критичне мислення поступились місцем страху когось образити, ми мусимо говорити в голос про те, що ми не згодні з чимось і що якісь ідеї є об’єктивно викривленням реальності. Тому що інакше ми створюємо якусь фейкову реальність. Де ми не говоримо те, що думаємо чи бачимо, а називаємо на чорне – біле, на солодке – гірке, а на мужика в сукні – жінка. Просто, щоб йому підіграти і його не образити.

У світі ж, де здоровий глузд ще працює (у тому світі, за який ми особисто вболіваємо всією душею), має бути поняття нормального і ненормального. Або, якщо “ненормальне” для вас надто жостко, назвемо це девіантністю чи відхиленням.

І нормальність продиктована знаєте чим?

Вгадали, природою. І знаєте, який сексуальний потяг є нормальним? Той, який може призвести до розмноження. Тому що саме для того, щоб людство не вимерло, є механізм задоволення від сексу і нам його хочеться. Не треба соромитись про це говорити.

І знаєте, як визначити стать чи новоязно “гендер” людини? Ні, не за її тендітною самоідентифікацією, а за низкою біологічних факторів сформованих ще в утробі матері.

Ми знаємо аргументи, які протиставляють цьому. Але як не крути, є норма, а є відхилення. Це не добре і не погано. Просто є люди, які народжуються з вродженими дефектами. І вони не погані і не хороші від цього. У них просто є відхилення. Фізичне чи психологічне. Не йдеться про ніякі утиски. Просто треба визнавати очевидні факти. І в жодному разі не відмовлятись від здорового глузду на користь жалю до чиїхось почуттів.

А ще, варто зазначити, що грантівські гроші це звичайно добре. І ми цінуємо підтримку західних партнерів. Але не можна сподіватись, що ворожі і несумісні з місцевим менталітетом та культурою цінності можна пропагувати на якихось теренах і місцеві просто приймуть це. Різні народи, різні люди мають право на різні думки.

Наша країна, Україна, має право на своє власне бачення тих чи інших речей. Вони сформовані нашою культурою, історією, вірою і, власне, життям. І справа не в освіті. Ми знаємо, як світ ставиться до содомії. Просто цей світогляд нам не підходить.

 

Думки висловлені у тексті є авторськими і не обов’язково збігаються з думками редакції.

Найцікавіше - Детокс

Як Джеффрі Епштейн приймав найвпливовіших людей у світі на своєму власному педофільському острові

Фінансист Джеффрі Епштейн, який, начебто, покінчив життя самогубством у буцигарні 10 серпня цього року. Там він опинився через обвинувачення у...
Гроші
Детокс

Фрейя Манготра – 10-річна дівчинка, у якої IQ вище, ніж у Ейнштейна і Хокінга

У 10 років дівчинка отримала 162 бали у тесті IQ. Вона обігнала Альберта Ейнштейна і Стівена Хокінга на 2 бали. Дитину офіційно визнали генієм

Детокс
Наука та Технології

Міжнародна конференція скасована через необґрунтовані звинувачення у сексизмі

За якими критеріями ви відбирали б спікерів на наукову чи технологічну конференцію? Логічна відповідь - компетенція, знаменитість у потрібних колах...
Влада
Детокс
Звичаї

15 неймовірних фото з минулого, які здаються нам безглуздими

Раніше модні фотосесії були дійсно гучними, наприклад, як вам фото на тлі ядерних вибухів

Детокс
Звичаї
Наука та Технології

Канадське державне телебачення популяризує гендерне збочення хлопчиків

Телеканал CBC, суспільний мовник Канади, запустив в ефір провокативну документальну стрічку, яка носить однойменну назву “Drаg Kids”. У ній хлопчики...
Детокс
Звичаї
Медіа

Росія приховала від світу радіаційний вибух у 2017

На таємницю дворічної давності пролили світло німецькі та італійські науковці. Виявляється, Росія приховала витік відходів на заводі Маяк у 2017...
Влада
Детокс
Наука та Технології

Ілон Маск каже, що ми живемо у симуляції і ось чому це хороші новини

За останні роки Ілон Маск став іконою технологічного прогресу чи не більшою ніж у свій час був Стів Джобс. Його...
Детокс
Наука та Технології

Усі наші карти неправильні: перше правдиве зображення світу

Вчені розробили реальне зображення світу. Багато країн, у тому числі Росія та Канада, не настільки великі, як ми думаємо

Детокс
Наука та Технології

5-річному хлопчику приписують сексуальне домагання

В Америці як завжди трапляються просто безпрецендентні приклади якоїсь гнилої ні то толерантності, ні то просто дикості. Вслухайтесь лишень: 5-річного...
Влада
Детокс

На південноафриканському курорті вбили вагітну жінку

На курорті в Південній Африці невідомі зайшли у будиночок пари з дитиною та вбили вагітну жінку ножем.  Надворі ніч. 31-річна...
Детокс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: