Екзотична Самоа і вбивча інфекція кору
Про те, як:
- На острові Самоа помирають немовлята та діти від епідемії кору
- Минулоріч громадськість влаштувала кампанію проти вакцинації дітей, що в свою чергу могло спровокувати плачевні наслідки
- Блогерка-активістка, в якої 28 тисяч підписників, виступає проти щеплення
Деталі:
У країні Океанії Самоа зараз спалах кору. Від цієї інфекційної недуги вже загинуло 53 людини, серед них здебільшого немовлята та діти до 4 років. Випадки захворювань сягають позначки 3530.
Уряд Самоа оголосив надзвичайну ситуацію на острові. На карантин зачинили школи, дітям заборонено перебувати в публічних місцях і зобов’язують усіх зробити щеплення.
Представники влади звинувачують у цій катастрофі публічну діяльність з обмеження вакцинування. Через це у 2018 році тільки третина дітей до 4 років отримала вакцинувалась.
Кейт О’Браян, директор департаменту імунології Світової організації здоров’я сказала, що антивакцинна діяльність “мала дуже важливий вплив на імунологічну програму” в Самоа.
Страх перед щеплення розпочався минулого року, коли два немовля померло практично відразу після отримання вакцини MMR (комбінована вакцина проти кору, епідемічного паротиту та краснухи).
Уряд ненадовго призупинив програму імунізації на час розслідування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПРЕСІЯ З КОДОВОЮ НАЗВОЮ ПМС. МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ
Вони дослідили, що медсесстри змішали порошок MMR вакцини з анестетиком (препарат, що діє як анестезія) замість води для інфекцій. Віра громадкості у вакцинування була розхитана і деякі сім’ї обрали традиційних цілителів.
Самоансько-австралійська блогерка сфери здоров’я Тейлор Вінтерштейн пов’язує обов’язкове вакцинування з режимом нацистської Німеччини, називаючи це фашизмом. Вона заступається за невакцинацію, як боротьба проти колоніалізму.
У 2018 році, лише 31% дітей до 4 років отримали вакцину. Для загального імунітету, потрібно щоб ця цифра становила приблизно 95%.
Говорять, що захворювання прийшло від Нової Зеландії.
Самоанський уряд швидко вакцинував четверту частину населення від початку поширення кору.
Команда британських лікарів та медсестер були направленні до тихоокеанської нації, щоб допомогти побороти кризу.
На острів передали 2700 кілограмів медикаментів.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: