Чи можете ви вгадати тварин за їхніми кістками? Зоопарк штату Орегон запостив прекрасні та моторошні рентгенівські знімки своїх мешканців
Про те, як:
- Рентгенівські знімки були зроблені ветеринаром, який виконував звичайні огляди тварин у зоопарку штату Орегон
- Зображення були розміщені на Twitter на сторінці зоопарку та отримали тисячі ретвітів
- Деякі зображення лякають, тоді як деякі розкривають усю майстерність природи
Деталі:
Результати звичайного медогляду у зоопарку штату Орегон наробили галасу, коли рентгенівські знімки тварин було опубліковано у Twitter.
У рамках необхідних процедур, тварин фотографують та сканують, щоб впевнитися у їх гарному стані здоров’я.
Моторошні зображення показують, що хвіст бобра цілком складається з кісток, а рентген-знімок змії заворожує красою хребців, що скручуються у смертельній петлі.
Переглядаючи інші знімки, можна помітити різницю між скелетами птахів, літаючих ссавців та їжака зі скопленнями газу в шлунку.

Крилан Родріґеса у дійсності є різновидом кажана, що називається Pteropus rodricensis, і мешкає лише у дикій природі острова Родрігес, що знаходиться на Маврикії. Тварина має винятково довгі пальці.

Королівський пітон (Python regius) мешкає в Африці на південь від Сахари і вбиває свою здобич здавлюючі її. Він не отруйний.

Хребет бобра простягається через усе тіло та закінчується хвостом. Широкі хребці роблять хвіст міцнішим. Він допомагає тварині плавати і будувати дамби. Бобри мають перепончаті задні лапи, широкий та лускатий хвіст.
Один з користувачів соцмережі сказав, що зоопарк повинен продавати знімки, а виручені гроші тратити на розвиток зоопарку. Інші сказали, що хотіли би мати календар з такими зображеннями.
Один особливо спостережний фанат прокоментував хвіст хамелеона та сказав, що він виглядає як послідовність Фібоначчі (Послідовність Фібоначчі – це серія чисел, де кожне наступне число складається з попередніх двох).
На графічному зображенні утворюється спіраль, яка відтворює численні природні явища, такі як чумацький шлях, людське тіло та навіть сонові шишки.

Великий тукан одна із найвідоміших птахів у світі, але рентген-знімок показує, що його відомий дзьоб зовсім не має кісток.
У зоопарку штату Орегон знаходиться ціла низка тварин, включаючи черепаху (ліворуч) та тигра (праворуч). Жорстка і щільна оболонка черепахи не дає чітко побачити кістки, адже рентгенівськім промінням дуже важко проникати через панцир, але хутро і шкіра тигра з легкістю зникають на знімку та дозволяють побачити лапи найбільшого у світі кота.
Відповідаючи одному з 15 000 людей, котрі уподобали опубліковані зображення на сторінці зоопарку, адміністратори зоопарку розповіли як саме з’явились такі знімки.
“Ми отримали зображення від наших ветеринарів та посилили контраст між білим та чорним, щоб зробити знімки більш виразними”, – пояснили вони.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: