Ashburn, United States
+4°
Середа, 27 січня 2021,

12 нових видів тварин, відкритих у 2019 році

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • Вчені надалі знаходять рідкісні та вражаючі види тварин

Де це?

  • планета Земля

Деталі:

Вчені не перестають вивчати Землю і уважно розглядати її мешканців. Наукові технології досягли небувалого прогресу, з’явилася можливість краще пізнати багатьох тварин і розповісти про них світу.

Шерстистий нетопир

Загін кажанів завжди відрізняла велика різноманітність, тому вчені часто знаходять невивчені види. Ось і у В’єтнамі виявили шерстистий нетопир, який виділяється серед своїх родичів густим і довгим хутром на голові і плечах.

Веселкоголов

Змію знайшли в карстових скелях на півночі Лаосу. Її відмінність у незвичайному забарвленні голови, яка переливається кольорами веселки.

Малий плавун

Морського мешканця відкрили випадково – він був виловлений рибаками в Охотському морі і це велика удача, бо він живе на великій глибині і майже не потрапляє на очі людині. Цікаво, що всі спіймані плавуни – чоловіки, а самок поки ніхто не бачив.

Молюск-каменеїд

Істоту виявили на Філіппінах. Ці молюски селяться в кам’яних породах, які служать і місцем проживання, і їжею. Новий вид називається Lithoredo Abatanica.

Котолис

Незважаючи на назву, з лисицями їх не ріднить нічого, крім рудої шерстки і великого пухнастого хвоста. Ці створіння живуть на Корсиці і ніяк не схожі на домашніх тварин, тому що їх предок – дикий африканський степовий кіт. Одна особина досягає 90 см заввишки. У 2019 вчені вивчили кілька представників і, перевіривши їх ДНК, прийшли до висновку, що вони – окремий вид.

Риба Ктулху

Цей вид належить до роду сомиків-анцитрусів і живе у водах річок Південної Америки. Його страхітливий вигляд викликаний невеликими щупальцями на голові, які служать для залучення осіб протилежної статі.

Землерийні щури

Два види щурів виявили в минулому році на Лусоне – острові Філіппінського архіпелагу. Гризунів назвали Rhynchomys labo і R. Migan. На звичайних пацюків ці істоти мало схожі – у них загострені мордочки, мух і незвичні задні лапи, які з вигляду більше нагадують кенгуру.

Жук Грета

У колекції лондонського Музею природознавства вже більше 50 років зберігається цей жук, довжина якого становить лише міліметр. Він приїхав з Кенії. Співробітники музею зрозуміли, що мають справу з новим видом і привласнили йому нове ім’я на честь Грети Тунберг.

Високогірні метелики

Їх відкрили російські вчені, що працювали в районі Тянь-Шанського високогір’я. Поки ніхто не розуміє, як такі тендітні створіння виживають на висоті 1400 метрів, витримуючи низькі температури. Метелик володіє невеликими розмірами і має розмах крил трохи більше 3 см. У них сіруваті напівпрозорі крила з невеликим візерунком.

Кишенькова акула

Про існування цієї акули дізналися ще дев’ять років тому, але окремим видом вона стала в минулому році. Акула більше схожа на кишенькового кашалота і водиться вона в Мексиканській затоці. Назву отримала не через розмір, який не перевищує 15 см, а через невеликі заглиблення біля плавників, які розташовані по обидва боки тіла.

Котоокий кардинал

Новий вид віднесли до променеперих риб, а свою назву рибка отримала через вертикальну смугу, що перетинає значок. Такі очі нагадують котячі.

Птаха-білочка

У минулому році на архіпелазі Вакатобі орнітологи виділили відразу два нових види: білоочка Вакатобі і білоочка Ванги-Ванги. Птахи є далекими родичами горобців. Мають яскраве оперення жовто-зеленого кольору, що допомагає відмінно маскуватися в листі. Відрізняє їх біла пляма навколо ока.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТРАНСГЕНДЕРИ РУЙНУЮТЬ ДОСЯГНЕННЯ ФЕМІНІЗМУ ТА ЖІНОЧІ ВИДИ СПОРТУ?

Найцікавіше - Детокс

Як Джеффрі Епштейн приймав найвпливовіших людей у світі на своєму власному педофільському острові

Фінансист Джеффрі Епштейн, який, начебто, покінчив життя самогубством у буцигарні 10 серпня цього року. Там він опинився через обвинувачення у...
Гроші
Детокс

Фрейя Манготра – 10-річна дівчинка, у якої IQ вище, ніж у Ейнштейна і Хокінга

У 10 років дівчинка отримала 162 бали у тесті IQ. Вона обігнала Альберта Ейнштейна і Стівена Хокінга на 2 бали. Дитину офіційно визнали генієм

Детокс
Наука та Технології

Міжнародна конференція скасована через необґрунтовані звинувачення у сексизмі

За якими критеріями ви відбирали б спікерів на наукову чи технологічну конференцію? Логічна відповідь - компетенція, знаменитість у потрібних колах...
Влада
Детокс
Звичаї

Канадське державне телебачення популяризує гендерне збочення хлопчиків

Телеканал CBC, суспільний мовник Канади, запустив в ефір провокативну документальну стрічку, яка носить однойменну назву “Drаg Kids”. У ній хлопчики...
Детокс
Звичаї
Медіа

15 неймовірних фото з минулого, які здаються нам безглуздими

Раніше модні фотосесії були дійсно гучними, наприклад, як вам фото на тлі ядерних вибухів

Детокс
Звичаї
Наука та Технології

Росія приховала від світу радіаційний вибух у 2017

На таємницю дворічної давності пролили світло німецькі та італійські науковці. Виявляється, Росія приховала витік відходів на заводі Маяк у 2017...
Влада
Детокс
Наука та Технології

Ілон Маск каже, що ми живемо у симуляції і ось чому це хороші новини

За останні роки Ілон Маск став іконою технологічного прогресу чи не більшою ніж у свій час був Стів Джобс. Його...
Детокс
Наука та Технології

На південноафриканському курорті вбили вагітну жінку

На курорті в Південній Африці невідомі зайшли у будиночок пари з дитиною та вбили вагітну жінку ножем.  Надворі ніч. 31-річна...
Детокс

5-річному хлопчику приписують сексуальне домагання

В Америці як завжди трапляються просто безпрецендентні приклади якоїсь гнилої ні то толерантності, ні то просто дикості. Вслухайтесь лишень: 5-річного...
Влада
Детокс

Трансгендер-збоченець проти вразливих жінок

У Британській Колумбії, провінції Канади, проводить свою активну діяльність з захисту прав трансгендерних жінок Джонатан Янів. Віднедавна ця людина змінила...
Влада
Детокс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: