Ashburn, United States
+18°
Субота, 23 жовтня 2021,

12 нових видів тварин, відкритих у 2019 році

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • Вчені надалі знаходять рідкісні та вражаючі види тварин

Де це?

  • планета Земля

Деталі:

Вчені не перестають вивчати Землю і уважно розглядати її мешканців. Наукові технології досягли небувалого прогресу, з’явилася можливість краще пізнати багатьох тварин і розповісти про них світу.

Шерстистий нетопир

Загін кажанів завжди відрізняла велика різноманітність, тому вчені часто знаходять невивчені види. Ось і у В’єтнамі виявили шерстистий нетопир, який виділяється серед своїх родичів густим і довгим хутром на голові і плечах.

Веселкоголов

Змію знайшли в карстових скелях на півночі Лаосу. Її відмінність у незвичайному забарвленні голови, яка переливається кольорами веселки.

Малий плавун

Морського мешканця відкрили випадково – він був виловлений рибаками в Охотському морі і це велика удача, бо він живе на великій глибині і майже не потрапляє на очі людині. Цікаво, що всі спіймані плавуни – чоловіки, а самок поки ніхто не бачив.

Молюск-каменеїд

Істоту виявили на Філіппінах. Ці молюски селяться в кам’яних породах, які служать і місцем проживання, і їжею. Новий вид називається Lithoredo Abatanica.

Котолис

Незважаючи на назву, з лисицями їх не ріднить нічого, крім рудої шерстки і великого пухнастого хвоста. Ці створіння живуть на Корсиці і ніяк не схожі на домашніх тварин, тому що їх предок – дикий африканський степовий кіт. Одна особина досягає 90 см заввишки. У 2019 вчені вивчили кілька представників і, перевіривши їх ДНК, прийшли до висновку, що вони – окремий вид.

Риба Ктулху

Цей вид належить до роду сомиків-анцитрусів і живе у водах річок Південної Америки. Його страхітливий вигляд викликаний невеликими щупальцями на голові, які служать для залучення осіб протилежної статі.

Землерийні щури

Два види щурів виявили в минулому році на Лусоне – острові Філіппінського архіпелагу. Гризунів назвали Rhynchomys labo і R. Migan. На звичайних пацюків ці істоти мало схожі – у них загострені мордочки, мух і незвичні задні лапи, які з вигляду більше нагадують кенгуру.

Жук Грета

У колекції лондонського Музею природознавства вже більше 50 років зберігається цей жук, довжина якого становить лише міліметр. Він приїхав з Кенії. Співробітники музею зрозуміли, що мають справу з новим видом і привласнили йому нове ім’я на честь Грети Тунберг.

Високогірні метелики

Їх відкрили російські вчені, що працювали в районі Тянь-Шанського високогір’я. Поки ніхто не розуміє, як такі тендітні створіння виживають на висоті 1400 метрів, витримуючи низькі температури. Метелик володіє невеликими розмірами і має розмах крил трохи більше 3 см. У них сіруваті напівпрозорі крила з невеликим візерунком.

Кишенькова акула

Про існування цієї акули дізналися ще дев’ять років тому, але окремим видом вона стала в минулому році. Акула більше схожа на кишенькового кашалота і водиться вона в Мексиканській затоці. Назву отримала не через розмір, який не перевищує 15 см, а через невеликі заглиблення біля плавників, які розташовані по обидва боки тіла.

Котоокий кардинал

Новий вид віднесли до променеперих риб, а свою назву рибка отримала через вертикальну смугу, що перетинає значок. Такі очі нагадують котячі.

Птаха-білочка

У минулому році на архіпелазі Вакатобі орнітологи виділили відразу два нових види: білоочка Вакатобі і білоочка Ванги-Ванги. Птахи є далекими родичами горобців. Мають яскраве оперення жовто-зеленого кольору, що допомагає відмінно маскуватися в листі. Відрізняє їх біла пляма навколо ока.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТРАНСГЕНДЕРИ РУЙНУЮТЬ ДОСЯГНЕННЯ ФЕМІНІЗМУ ТА ЖІНОЧІ ВИДИ СПОРТУ?

Найцікавіше - Детокс

Як Джеффрі Епштейн приймав найвпливовіших людей у світі на своєму власному педофільському острові

Фінансист Джеффрі Епштейн, який, начебто, покінчив життя самогубством у буцигарні 10 серпня цього року. Там він опинився через обвинувачення у...
Гроші
Детокс

Фрейя Манготра – 10-річна дівчинка, у якої IQ вище, ніж у Ейнштейна і Хокінга

У 10 років дівчинка отримала 162 бали у тесті IQ. Вона обігнала Альберта Ейнштейна і Стівена Хокінга на 2 бали. Дитину офіційно визнали генієм

Детокс
Наука та Технології

Міжнародна конференція скасована через необґрунтовані звинувачення у сексизмі

За якими критеріями ви відбирали б спікерів на наукову чи технологічну конференцію? Логічна відповідь - компетенція, знаменитість у потрібних колах...
Влада
Детокс
Звичаї

15 неймовірних фото з минулого, які здаються нам безглуздими

Раніше модні фотосесії були дійсно гучними, наприклад, як вам фото на тлі ядерних вибухів

Детокс
Звичаї
Наука та Технології

Канадське державне телебачення популяризує гендерне збочення хлопчиків

Телеканал CBC, суспільний мовник Канади, запустив в ефір провокативну документальну стрічку, яка носить однойменну назву “Drаg Kids”. У ній хлопчики...
Детокс
Звичаї
Медіа

Росія приховала від світу радіаційний вибух у 2017

На таємницю дворічної давності пролили світло німецькі та італійські науковці. Виявляється, Росія приховала витік відходів на заводі Маяк у 2017...
Влада
Детокс
Наука та Технології

Ілон Маск каже, що ми живемо у симуляції і ось чому це хороші новини

За останні роки Ілон Маск став іконою технологічного прогресу чи не більшою ніж у свій час був Стів Джобс. Його...
Детокс
Наука та Технології

Усі наші карти неправильні: перше правдиве зображення світу

Вчені розробили реальне зображення світу. Багато країн, у тому числі Росія та Канада, не настільки великі, як ми думаємо

Детокс
Наука та Технології

5-річному хлопчику приписують сексуальне домагання

В Америці як завжди трапляються просто безпрецендентні приклади якоїсь гнилої ні то толерантності, ні то просто дикості. Вслухайтесь лишень: 5-річного...
Влада
Детокс

Гетеросексуальна сім'я в Україні - більше не норма і не цінність?

В Україні, а саме у Запоріжжі, є фонд, який вигадав одну дуже “кумедну” і на їх думку корисну річ. Вони...
Детокс
Звичаї

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: