Ashburn, United States
-0°
П’ятниця, 28 січня 2022,

10 місць, які охороняються найкраще у світі

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • Серед місць з найбільшою кількістю охорони опинились бібліотека, готель та церква сектантів

Де це?

  • Північна Америка
  • Корейський півострів
  • Ватикан

Деталі:

 

Багато хто вважає, що об’єктами, які мають найкращу охорону на планеті, є поліцейські дільниці, банки чи військові бази. однак це не зовсім так. Ви здивуєтеся, які саме місця охороняють найбільше у світі.

Бібліотека Ватикану

Мабуть, це єдина у світі бібліотека, яка має настільки серйозну охорону. Справа в тому, що саме тут зберігаються найцінніші в світі документи. Сюди потрапити можуть лише вчені, які повинні заздалегідь подати спеціальне прохання.

База саєнтологів

Десь посеред пустелі Нью-Мексико розташувана секретна база сектантів, де, за легендою, зберігаються золоті диски, на яких висічені “проповіді” Роба Хаббарта, засновника релігійного вчення саєнтології. Сховище було створене на випадок глобальних катастроф, а під землею воно має вигляд мережі тунелів. Потрапити туди можуть тільки члени організації, які займають найвищі посади. Чим вони там займаються, точно не відомо.

Форт Нокс

На цій військовій базі знаходяться всі золоті запаси США і безліч найважливіших історичних документів.  Характерною рисою сховища золотих запасів є величезні двері вагою у 20 тон. Охороняється все це так, що навіть армія озброєних грабіжників не зможе сюди пробратися.

Сховище мормонів

Мормони побудували свою церкву біля Великого солоного озера, що в штаті Юта. Вважається, що там зберігаються найважливіші біблійні документи, які можуть нашкодити існуванню християнства як релігії.

Банк Федерального резерву

А тут розташовуються 25% всього золотого запасу планети. Звичайно, це мрія будь-якого грабіжника, але потрапити туди все одно не вийде – будівля дуже ретельно охороняється.

Паркінг Bold Lane

Цю автостоянку можна дійсно назвати такою, яку найбільше охороняють в світі. По-перше, туди не потрапити без спеціального дозволу. По-друге, кожне паркувальне місце обладнане датчиками руху і звуку. Якщо щось піде не так, то всі в’їзди і виїзди автоматично заблокують.

Демілітаризована зона в Кореї

Це місце дійсно називається демілітаризованою зоною, однак військових і охорони там море – кордон находиться під тотальним контролем і охороною обох сторін.

База відпочинку «Зелена шипшина»

Так, є в цьому списку і база відпочинку. Тільки не зовсім звичайна. Тут можуть відпочивати виключно високопоставлені американські політики. Під будівлею, до слова, розташований бункер для членів уряду.

Гора Шайєнн

Тут в роки Холодної війни розташували підземний комплекс NORAD, який повинен був керувати військами у випадку ядерного удару СРСР. Однак ядерної війни не сталося, а потреба у базі відпала. Так чи інакше, там надалі дислокується командний штаб Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки.

В’язниця ADX Florence

Цю в’язницю ще називають Гірський Алькатрас. Відлиті з бетону камери, заборона на спілкування між ув’язненими, собаки прямо на території, величезна кількість озброєних охоронців, лазерні пастки, які підлягають контролю за мережею дверей – так, це в’язниця, яка найкраще у світі охороняється.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТУРЕЧЧИНА СТВЕРДЖУЄ, ЩО КУРДИ ВІДПУСТИЛИ З В’ЯЗНИЦІ ІСЛАМСЬКИХ БОЙОВИКІВ

Найцікавіше - Детокс

Фрейя Манготра – 10-річна дівчинка, у якої IQ вище, ніж у Ейнштейна і Хокінга

У 10 років дівчинка отримала 162 бали у тесті IQ. Вона обігнала Альберта Ейнштейна і Стівена Хокінга на 2 бали. Дитину офіційно визнали генієм

Детокс
Наука та Технології

Як Джеффрі Епштейн приймав найвпливовіших людей у світі на своєму власному педофільському острові

Фінансист Джеффрі Епштейн, який, начебто, покінчив життя самогубством у буцигарні 10 серпня цього року. Там він опинився через обвинувачення у...
Гроші
Детокс

Міжнародна конференція скасована через необґрунтовані звинувачення у сексизмі

За якими критеріями ви відбирали б спікерів на наукову чи технологічну конференцію? Логічна відповідь - компетенція, знаменитість у потрібних колах...
Влада
Детокс
Звичаї

15 неймовірних фото з минулого, які здаються нам безглуздими

Раніше модні фотосесії були дійсно гучними, наприклад, як вам фото на тлі ядерних вибухів

Детокс
Звичаї
Наука та Технології

Канадське державне телебачення популяризує гендерне збочення хлопчиків

Телеканал CBC, суспільний мовник Канади, запустив в ефір провокативну документальну стрічку, яка носить однойменну назву “Drаg Kids”. У ній хлопчики...
Детокс
Звичаї
Медіа

Росія приховала від світу радіаційний вибух у 2017

На таємницю дворічної давності пролили світло німецькі та італійські науковці. Виявляється, Росія приховала витік відходів на заводі Маяк у 2017...
Влада
Детокс
Наука та Технології

Ілон Маск каже, що ми живемо у симуляції і ось чому це хороші новини

За останні роки Ілон Маск став іконою технологічного прогресу чи не більшою ніж у свій час був Стів Джобс. Його...
Детокс
Наука та Технології

Усі наші карти неправильні: перше правдиве зображення світу

Вчені розробили реальне зображення світу. Багато країн, у тому числі Росія та Канада, не настільки великі, як ми думаємо

Детокс
Наука та Технології

Гетеросексуальна сім'я в Україні - більше не норма і не цінність?

В Україні, а саме у Запоріжжі, є фонд, який вигадав одну дуже “кумедну” і на їх думку корисну річ. Вони...
Детокс
Звичаї

5-річному хлопчику приписують сексуальне домагання

В Америці як завжди трапляються просто безпрецендентні приклади якоїсь гнилої ні то толерантності, ні то просто дикості. Вслухайтесь лишень: 5-річного...
Влада
Детокс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: