Ashburn, United States
-5°
Понеділок, 17 січня 2022,

Західна цивілізація бореться проти маскулінності?

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • Чому природу хлопців намагаються змінити
  • "Поведінка дівчат у школі — це золотий стандарт, а от хлопці — наче неслухняні дівчата"
  •  4 зміни, які допоможуть хлопцям розвиватись, а не будуть придушувати їх

Деталі:

Бути нормальним хлопцем знещодавна стало серйозним звинуваченням.

Так, хлопчики схильні до неорганізованості та метушні. Інколи вони бешкетують, бються і не піддаються дисциплінуванню. Звучить, як нормальна річ, чи не так? Звичайно, часом нас дратують діти. Але те, що хлопці-підлітки трошки шалені – це звична річ.

У наших школах усе менше терпіння до того, що лише декілька десятиріч тому називали просто “хлопчацтвом”. Психолог Майкл Томсон слушно дослідив: “Поведінка дівчат у школі — це золотий стандарт, а от хлопці — наче неслухняні дівчата”.

Як наслідок, ці неслухняні дівчата не є успішними у навчанні. Порівняно із дівчатами, хлопці отримують нижчі оцінки, їхній атестат часто гірший під час вступу до університету. Вони вважаються не вдатними до навчання, а дівчата — навпаки. З економічної та соціологічної точок зору, це не спосіб побудови успішного суспільства. Хіба ми не маємо “святкувати наші відмінності”?

Потрібно розвивати сильні сторони обох статей (не тільки дівчат), а не рівняти їх спільною нормою, хай навіть у короткостроковій перспективі це простіше. Певно час почати думати, як можемо зробити наші класи більш доброзичливими до хлопців.

 4 зміни, які стали б хорошим початком

  1. Заохотити хлопців читати

У всіх вікових групах різних народів на національних замірах швидкість читання хлопців є меншою. У дівчат кращі вроджені навички читальння? Ні. Уся справа у школі та сприятливих умовах. Не дивно, що згідно з більшістю досліджень, дівчата надають перевагу художній літературі, журналам та поезії, тоді як хлопці читають комікси та нон-фікшн. Їх не тягне до читання “Будиночка у прерії”, а от “Книга рекордів Гіннеса” приковує їхню увагу. Хлопці читатимуть більше, якщо їм подобатиметься матеріал.

  1. Розвивайте хлопчачу уяву

Визнаний вчитель письменства Ральф Флетчер стверджує, що дуже багато вчителів ставлять “класичну поезію” за шкільний стандарт. Особисті переживання, повні емоційності та саморозкриття, те, за що нагороджують дівчат. Коли ж комісії чи викладачі оцінюють хлопчачі історії про змагання з футболу чи захоплення бійцями UFC, їх визнають гіршими.

Нещодавно прочитала про третьокласника, який любить наукову фантастику, піратів та бійні. Стурбована вчителька викликала до школи його батьків, щоб обговорити з ними малюнок їхнього 8-річного сина. Він намалював чоловіків із відрізаними головами. Вчительку хвилювали “цінності” малого. Його тато був здивований не малюнком свого сина, абсолютно звичайним як для хлопчаків його віку, а перебільшеною реакцією вчительки.

Якщо утискати зацікавленість та ентузіазм хлопців, вони втрачають мотивацію і починають пасти задніх. Школи мають працювати не проти, а за їхню кінетичну уяву.

  1. Позбутись практики “нульової толерантності”

Хлопців у п’ять разів більше виганяють із шкіл. І тижня не проходить без історії, коли хлопець постраждав через шкільну політику нульової толерантності. У той час як бійки чи зриви уроків не є чимось хорошим, не можна карати дітей просто через те, що вони поводяться типово для свого віку. Їх треба виховувати.

  1. Поверніть назад перерви

Вірите, чи ні, скоро перерви взагалі можуть піти у небуття. Згідно з дослідженням наукового видання Science Daily, починаючи з 70-тих років XX століття, учні втратили близько 50% часу, який мав би піти на їхні розваги. У багатьох школах такі ігри як квач, вибивний та інші були заборонені, як небезпечні та насильницькі. Один відомий класний керівник запропонував перейменувати канат війни на “канат миру”. Хлопцям потрібно виплескувати кудись свою енергію, грати в те, що їх веселить. А стримування цього всередині весь день не допомагає у навчанні. Ба більше, заборони породжують бунтівництво, а не слухняність. Повага до викладача веде до дисципліни. Здавалося б, кому якщо не педагогам розуміти такі базові речі.

Всі речі, які в наших традиційних головах асоціюються просто з хлопчачкістю, перейменовуються в токсичну маскулінність. Схожим чином у католицькій церкві придушення своєї природи веде до психічних девіацій на кшталт аномальної кількості збоченців серед духовенства.

Так, деякі вікові особливості є дещо деструктивними. Але значно мешн ніж те, у що виливається придушення своєї природи.

Школи вважають себе суперкваліфікованими у питаннях правильної поведінки хлопців, проте не дають їм бути собою. Ми повинні повернути їм цю можливість. Адже вони наші сини, від яких залежить майбутнє наших дочок. Якщо хлопці у біді, тоді так само і ми усі.

Найцікавіше - Звичаї

Огляд пенсійної реформи в Україні: що мусить знати кожен

Якщо зараз сказати абстрактному айтішнику із непоганою зарплатою, що за якісь 30 років йому доведеться виживати на десяту (чи і...
Влада
Звичаї

Репортаж Nikomu: “Хочете рівності - отримуйте в писок” - як минув перший KharkivPride

Слова, процитовані у заголовку, наш кореспондент почув на харківській площі Свободи у суботу. 15 вересня там пройшов перший “ХарківПрайд”. Як...
Звичаї
Медіа
Україна

Російська лабораторія з небезпечним вірусом вибухнула

Дослідницький центр вірусів у Росії — один з двох місць у світі, який зберігає вірус віспи. І він — вибухнув. ...
Влада
Звичаї
Наука та Технології

10 цитат минулого, щоб зрозуміти, що відбувається у світі сьогодні

Історія циклічна. І щоб зрозуміти, що відбувається у буремному світі, сьогодні ми розглянемо 10 цитат великих людей, що докладно описують...
Влада
Звичаї
Медіа

Новосанжарський синдром: Україна евакуює громадян звідусіль, але де загальна паніка? - ІНФОГРАФІКА

Паніка, яка була створена довкола евакуації українців з Ухані, по-перше виглядала досить неприродно, а по-друге, була абсолютно зайвою і навіть...
Влада
Звичаї
Медіа

Вуличні перестрілки та вибух злочинності - що змінює право на носіння зброї?

Вже вкотре за місяць у США відбуваються вуличні стрілянини, від котрих страждають пересічні громадяни. Свідчить це, безперечно, про необхідність кращого...
Звичаї
Медіа
Україна

Два тижні надзвичайного стану: в Іспанії в рази зросла кількість випадків насилля над жінками

За два тижні надзвичайного стану на гарячу лінію для жертв гендерного насилля надійшло на 12% більше дзвінків, ніж за аналогічний...
Влада
Звичаї

Ніколи не вір комуністам: Китай з самого початку замовчує справжню кількість жертв від Covid-19

Думка про те, що "треба боротися з коронавірусом, як китайці", останнім часом стало досить поширеною, проте ґрунтується вона на сприйнятті...
Аналітика
Звичаї
Медіа
Наука та Технології

Ілюзія злиднів: коли незалежна Україна жила найбідніше?

Тотальне зубожіння та тарифний геноцид - чи має сенс весь цей популізм та чи має він хоч якесь відношення до...
Гроші
Звичаї
Україна

У Нігерії масово вбивають християн, а світ мовчить

Згідно даниx, протягом перших 6 місяців у Нігерії мусульмани завдали 52 смертоносні атаки на християн. 

Влада
Звичаї
Медіа

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: