Ashburn, United States
+19°
П’ятниця, 22 жовтня 2021,

Трансгендери руйнують досягнення фемінізму та жіночі види спорту?

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • У чому проблема з виступами трансгендерів на жіночих змаганнях
  • Приклади яскравих перемог колишніх чоловіків над жінками
  • Які альтернативи може запропонувати спортивна спільнота

Деталі:

Останнім часом чи не кожного дня з’являються нові агресивні меншості, які вимагають до себе все більш привілейованого ставлення. Один з показових прикладів – чоловіки трансгендери у жіночих видах спорту. 

Де факто, це здорові мужики, які стверджують що почуваються жінками і ніхто не наважується їм заперечити. Адже в епоху тотальної толерантності та мейнстрімної боротьби за будь-які права, навіть абсолютно не природні, влада та численні авторитетні міжнародні організації не хочуть іти проти “меншин”, які скоро, очевидно, таки стануть домінантними. Тому їм, спортсменам, які не змогли успішно змагатись з іншими чоловіками, дозволяють змагатись з жінками. І зрозуміло, що завдяки рокам високого рівню тестостерону та просто іншому біологічному та анатомічному складу, вони перемагають. 

Вони стверджують, що їхні людські права утискають, що вони не мають доступу до суспільних інститутів, що їхнім найважливішим правом на ідентичність жорстоко нехтують, і ще довгий список загальних фраз про утиски. Вони користуються ними, щоб вибити для себе не рівні умови, а такі, які недоступні іншим, наприклад жінкам, які змагаються з природньо сильнішими чоловіками. 

Тож сьогодні ми розповімо на прикладі трансгендерів у жіночому спорті, як саме меншини стають домінантними, і як “нетолерантна” більшість залишається без права голосу. 

Уряд США, зі страху неполіткоректності, підтримує трансгендерів 

Демократи із Палати представників США анонімно проголосували за Акт Рівності. Документ дозволяє школам приймати хлопців (які почуваються дівчатами) у жіночі спортивні команди, пише Daily Caller.

Таке рішення політики прийняли, спираючись на Федеральне антидискримінаційне право, яке стоїть на сторожі “сексуальної орієнтації та гендерної ідентифікації”. 

Республіканець Грег Штейбе із Флориди в останні хвилини прийняття законопроекту намагався внести поправки, які відстоювали права жінок у спорті. Але демократи їх відхилили. 

“Люди мають отямитись. Цей радикальний крок має всі шанси ліквідувати жіночі види спорту”, — такою була попереджувальна заява республіканців з Арізони. 

Голова Палати суддівського комітету Джеррі Надлер підкріпив прийняття закону аргументом, що в багатьох країнах є антидискримінаційні закони, і звідтіля й досі не зник жіночий спорт. Себто, хвилюватись нічого. 

Що ж, побачимо. 

Трансгендери “блискавично” перемагають жінок 

Десятиліттями жінки боролися за те, щоб їх сприймали за рівних. Щоб жіночий спорт був окремим і щоб це була сфера, де жінки змагаються між собою. Без мужиків. 

Наразі жінки вимушені миритись з тим, що фактично їхніми суперниками є ті самі чоловіки, щоправда в новому, жіночому, тілі. 

Чому вони не можуть ефективно протестувати? Тому що це було б “неполіткоректно, нетерпимо, шовіністично, трансфобськи”. 

Не встигла трансгендерна хвиля набрати розмаху, як чоловіки, що вважають себе жінками, почали змагатись у жіночих видах спорту. Передбачувано, золото отримують саме вони.

(Supplied: Linda Brothers/IWF)

  • Новозеландська штангістка Лорел Габбард, яка стала жінкою після хірургічного втручання, перемогла в Австралійських міжнародних жіночих змаганнях. Вона підняла вагу 268 кг, на 9 кг більше, ніж спортсменка, яка зайняла друге місце (247sports)
  • Ханна Мансі дебютувала в статусі жінки у складі Австралійської національної команди з гандболу на Азійському чемпіонаті. Міжнародний олімпійський комітет дозволив “спортсменці” брати участь у жіночих командах після 12 місяців проходження курсу гормональної терапії, яка мала знизити рівень тестостерону. Мансі забила 23 голи у шести іграх і є претенденткою на участь у Світових жіночих змаганнях (Independent)

FB Hannah Mouncey

  • Канадська велосипедистка Рейчел Маккінот здобула перемогу у Masters Track World Championship 2018 року. Після чого отримала на свою скриньку у твітері 100 000 ненависних повідомлень, що її перемога є несрпаведливою. Адже Рейчел колишній чоловік. До слова Рейчел, окрім своєї спортивної кар   єри є професором філософії. Вона турбується питаннями епістимології, матефізики і що найцікавіше, феміністичною філософією. Цікаво, як це колишній чоловік роздумує над тяжкою долею жінок у жорстокому та несправедливому світі, а сам, забуваючи про свої біологічні переваги на тими самими жінками, змагається з ними на рівні та виборює перемоги (BBC sport)
  • Американка Фелон Фокс, яка зараз на спортивній пенсії, є першим відкритим трансгендером в історії бойових мистецтв. У 2014 році на міжнародних змаганнях зі змішаних бойових мистецтв (MMA) здобула перемогу над Таммікою Бренц. Вікова різниця між суперницями – 13 років. Проте біологічна вікова різниця ніщо в порівнянні із біологічною різницею статур та потужністю усіх частин тіла жінки та колишнього чоловіка (BJJ)

Яка мотивація залишиться у справжньої дівчинки важко працювати і досягати вершин у спорті, якщо вона знатиме, що навіть коли вона буде об’єктивно найкращою, прийде бородатий парубок і забере її медаль?

Можливо, ви запитали б, чи не змінює докорінно гормональна терапія природу чоловіка?

Ні, гормональна терапія не вбиває чоловічої сили

Лікар-ендокринолог Рамона Круцік пояснює, що чоловіки, які пройшли терапію, щоб блокувати гормони, приймають естроген. І хоч це жіночий гормон, він запобігає втраті щільності кісткової тканини у організмі. Тобто по суті, сила навпаки фіксується. Внутрішньо вони залишаються чоловіками, а суттєві зміни в їхніх організмах можна буде простежити не раніше, ніж через 15 років. 

Оскільки вищезгадані трансгендери закінчили курс гормональної терапії не так давно, а все своє життя вони розвивались як чоловіки, то і сила в них відповідно – чоловіча. 

Було б абсурдно вважати, що середньостатистична жінка рівна по силі середньостатистичному чоловікові. Тому немає нічого дивного, що коли, по суті, чоловіки змагаються з жінками – вони мають над ними несправедливу перевагу. І питання не у рівні натренованості чи підготовки, вся справа у біологічних задатках, які не змінити навіть за допомогою відер гормонів. 

Природа створила жінку та чоловіка різними. Цю різницю не змінити докорінно. І, якщо бути до кінця відвертими, не до кінця зрозуміло чи варто навіть намагатись.

Жінки у важкій атлетиці, боротьбі та інших видах спорту потерпають від того, що їм не досягти швидкості, міці тілобудови, пружності жил та сили в ногах, які є просто природніми для чоловіка. Не тому що жінки гірші, а тому що просто наші тіла відрізняються. Більшість зрозуміла це ще у дитсадку, коли вперше побачила голою людину іншої статі, але очевидно, що не транс-активісти.

Трансгендером у спорті сьогодні бути вигідно

Коли б вищезгадані переможці-трансгендери змагались із чоловіками, їхні показники були б далеко не перші у рейтингах.

Наприклад, якби Лорел Габбард виступила(в) із таким результатом у чоловічих змаганнях, то в категорії 105+кг вона була б остання.

Виходить, що чоловік, який не може змагатись з іншими чоловіками, “змінює стать” і йде в жіночу лігу. Там він, само собою, перемагає.

Непоганий вихід з ситуації для професійного спортсмена, чи не так? 

Трансгендерних людей менше 1% всього населення Землі. Але галаслива меншість завжди є більш ефективною ніж мовчазна більшість. Особливо, коли популісти в урядах підтримують таку “тотальну рівність”, щоб через політкоректність вислужитись перед електоратом і не робити ніякої реальної роботи. 

Доки трансгендери ображаються, що світ обурений їх участю у жіночих змаганнях, справжні жінки намагаються донести світові та владі свою правду.

“Жінки з жіночою біологією, не можуть змагатись проти чоловічого тіла і чоловічої психології. У соціальному житті кожен має право жити так, як він забажає, і бути в безпеці, не відчуваючи тиску зовні. Але спорт — це біологія, а не ідеологія”, — ділиться своєю позицією олімпійська плавчиня Шерон Девіс.

Які існують альтернативи 

Оптимальний вихід із ситуації, як зазначають відомі спортсменки та спортсмени світу, – створити окрему лігу для трансгендерів.

Пам’ятаєте клішейну фразу про те, що ваша свобода закінчується там, де починається свобода іншого. Так от, прагнення держав бути максимально толерантними до трансгендерів у спорті призводить до того, що права фізіологічних жінок починають порушувати на офіційному рівні. Як годиться, за рішеннями міжнародних комітетів. 

Єдина надія на те, що до жінок, які не можуть переплюнути біологічні переваги чоловіків, таки дослухаються. У протилежному випадку жіночий спорт вже ніколи не буде таким, яким був навіть десять років тому.

Найцікавіше - Звичаї

Огляд пенсійної реформи в Україні: що мусить знати кожен

Якщо зараз сказати абстрактному айтішнику із непоганою зарплатою, що за якісь 30 років йому доведеться виживати на десяту (чи і...
Влада
Звичаї

Репортаж Nikomu: “Хочете рівності - отримуйте в писок” - як минув перший KharkivPride

Слова, процитовані у заголовку, наш кореспондент почув на харківській площі Свободи у суботу. 15 вересня там пройшов перший “ХарківПрайд”. Як...
Звичаї
Медіа
Україна

Російська лабораторія з небезпечним вірусом вибухнула

Дослідницький центр вірусів у Росії — один з двох місць у світі, який зберігає вірус віспи. І він — вибухнув. ...
Влада
Звичаї
Наука та Технології

10 цитат минулого, щоб зрозуміти, що відбувається у світі сьогодні

Історія циклічна. І щоб зрозуміти, що відбувається у буремному світі, сьогодні ми розглянемо 10 цитат великих людей, що докладно описують...
Влада
Звичаї
Медіа

Новосанжарський синдром: Україна евакуює громадян звідусіль, але де загальна паніка? - ІНФОГРАФІКА

Паніка, яка була створена довкола евакуації українців з Ухані, по-перше виглядала досить неприродно, а по-друге, була абсолютно зайвою і навіть...
Влада
Звичаї
Медіа

Вуличні перестрілки та вибух злочинності - що змінює право на носіння зброї?

Вже вкотре за місяць у США відбуваються вуличні стрілянини, від котрих страждають пересічні громадяни. Свідчить це, безперечно, про необхідність кращого...
Звичаї
Медіа
Україна

Два тижні надзвичайного стану: в Іспанії в рази зросла кількість випадків насилля над жінками

За два тижні надзвичайного стану на гарячу лінію для жертв гендерного насилля надійшло на 12% більше дзвінків, ніж за аналогічний...
Влада
Звичаї

Ілюзія злиднів: коли незалежна Україна жила найбідніше?

Тотальне зубожіння та тарифний геноцид - чи має сенс весь цей популізм та чи має він хоч якесь відношення до...
Гроші
Звичаї
Україна

У Нігерії масово вбивають християн, а світ мовчить

Згідно даниx, протягом перших 6 місяців у Нігерії мусульмани завдали 52 смертоносні атаки на християн. 

Влада
Звичаї
Медіа

Міжнародна конференція скасована через необґрунтовані звинувачення у сексизмі

За якими критеріями ви відбирали б спікерів на наукову чи технологічну конференцію? Логічна відповідь - компетенція, знаменитість у потрібних колах...
Влада
Детокс
Звичаї

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: