Ashburn, United States
+19°
П’ятниця, 22 жовтня 2021,

11-річний трансвестит — між толерантністю та безумством

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

 • Чому технологічні гіганти так перейнялись правами «меншин»
 • 11-річний трансвестит та гомосексуаліст Дезмонд Наполес
 • Драг вистави, які насправді є дитячим стриптизом
 • Як дітей привчають до драг ідей з малого віку
 • Межа між толерантністю та безумством

Де це?

 • США

Деталі:

Ви могли помітити, що технологічні гіганти як Google, Uber та Apple пофарбували на кілька днів свої логотипи у кольори райдуги. Формально це зроблено, щоб показати підтримку так званої ЛГБТ-спільноти. Паралельно це слугує чудовим маркетинговим інструментом, принаймні на думку молодого покоління «воїнів соціальної справедливості».

Але чому усі одночасно? Чому саме зараз? Справа у тому, що через мовчазну згоду більшості, цілий червень 2019 тепер вважається «місяцем гордості» (англ. pride month). Та це не про гордість своєю країною, історією, досягненнями науки, абощо. Ні, це місяць, коли по всьому світу провадяться акції присвячені впливу гомосексуалістів на світ.

Кхм, перепрошую, «позитивному впливу».

11-річний Дезмонд Наполес (анг. Desmond Napoles) — вважає себе гомосексуалістом, трансвеститом та є новою зіркою цього руху. Нещодавно усі найбільші західні медіа опублікували матеріали про цього хлопчика. З мільйонів екранів по всьому світу дитина у провокативному жіночому одязі та макіяжі вихляє стегнами, та максимально сексуалізовано поводиться на камеру.

(Так, це хлопчик. Якщо вам здається, що ваша психіка здатна витримати більше — ось відео, тоді ще 8-річного, Дезмонда та його дбайливої матусі на так званому «прайді»)

Якщо вам, справедливо, здається, що 11 років це замало, щоб давати дитині волю так поводитись, варто зазначити, що для малого цей шлях почався навіть не у 8 років, коли він вперше виступив у шоу трансвеститів, а у дитсадку, коли його мама переконала його у тому, що він гомосексуаліст.

«Мене звати Дезмонд, я люблю піцу і газировку. А також я люблю фарбуватись, надягати сукенки, перуки і, звичайно, прикраси! Завдяки цьому я почуваюсь неймовірним, яскравим. Приємно знати, що людям подобається те, що я роблю.» — розповідає Дезмонд американському каналу ABC

Звучить просто як недолюблена дитина, якій не вистачає уваги, чи не так?

Що ж, тепер йому стане уваги на решту життя, захоче він цього чи ні.

Так звана ЛГБТ-спільнота називає Дезмонда майбутнім цього руху, підштовхуючи маси до сприйняття дітей у такому вигляді і з таким психічним станом, як норму.

Батьки Дезмонда — Ендрю та Венді Наполес (анг. Andrew and Wendy Napoles)

Чим же займається Дезмонд у свій вільний час?

Дезмонд веде провокативну Інстаграм сторінку та виступає на сцені. Це так звані «драг вистави» зі «зміною костюмів». На практиці це виглядає так:

Дитина на сцені під музику сексуалізовано знімає одяг та (УВАГА!) бере гроші від публіки.

Варто зазначити, що для людей при своєму розумі — це ніяка не  «драг вистава». Це — стриптиз з 11-річною дитиною у головній ролі. Для нормальної людини – це аморально та жахливо.

Нагадаємо, що свою першу таку «виставу» Дезмонд дав у 8 років. Вісім! Тобто десь як ваша дитина у третьому класі.  

Ще нагадаємо, що уже в дитсадку його мати, Венді, «допомогла йому зрозуміти» що він гомосексуаліст.

Пригадайте будь-яку трирічну дитину. Наскільки вони володіють концептами сексуальної орієнтації, чи навіть розумінням чогось простіше, на кшталт добра чи зла? Абсолютно не володіють. Вони тільки починають досліджувати світ. А наскільки вони довіряють своїм батькам? Абсолютно.

Венді, мама Дезмонда, «чудово» з цього скористалась.

Будьмо відверті, немає жодних проблем зі стриптизом як таким. Якщо доросла людина свідомо вирішує, що це те, що вона хоче запропонувати ринку праці — будь ласка. Та яка людина (і наскільки психічно здорова, якщо такі категорії взагалі ще придатні) виросте з Дезмонда, якщо він з 8 років танцює стриптиз у жіночому одязі, макіяжі, перуці, та прикрасах?

Справедливо вважається, що яким би затишним не було наше дитинство, кожен виносить з нього свої травми, які іноді треба пропрацьовувати роками. І деякі діти, на жаль, стикаються з жахливими речами. Але, зазвичай, ці жахливі речі засуджуються суспільством та переслідуються законом.

Але не у випадку малого Дезмонда. У його випадку — медіа подають це як щось чудове, а не хворе, яким це є насправді. А його батьки підбурюють його і маніпулюють ним далі. Адже син, який став «іконою» (прости, Господи) так званої ЛГБТ-спільноти — це дуже вигідно. Чого варта лише свіжа реклама кедів Конверс з Дезмондом у головній ролі.

Сусіди та просто небайдужі намагаються достукатись до органів опіки, але усі звернення ігноруються. Адже в толерантному суспільстві «це нормально і кожен має право на самовизначення». Навіть якщо це 8-річна дитина під сильним психологічним та інтелектуальним впливом своєї матері.

Більшість медіа називають запити людей на проведення перевірки батьків Дезмонда та його самого — цькуванням. Але заявляти в поліцію на людину, яка коїть злочин проти своєї дитини – це лише суспільний обов’язок.

Усе це — не одиничний випадок. Дезмонд такий не один. І у медіа по всьому світу іде активна і перманентна промо кампанія націлена на те, щоб обмежити батьків у їх правах та привити з народження сприйняття гомосексуальності як чогось кращого ніж природнє.

Таке враження, що у прагненні абсолютної толерантності заради самої цієї толерантності світ вирішив поставити на паузу свою людяність.

Ось всього кілька прикладів, які нас жахнули під час підготовки цього матеріалу:

 • Відео з іграшковим ведмедиком (одне з, близько, сотні тільки на цьому YouTube каналі) для зосвім маленьких дітей, де пояснюється, що значить бути трансвеститом, чому це нормально, та як саме це робити. Може здатись, що це вирізка з якогось психоделічного фільму жахів, але це справжнє відео для справжніх дітей, яких намагаються формувати з самого дитинства.

 • Вищий Суд Канади прийняв рішення, що якщо переглянувши таке відео (чи кілька десятків таких відео) ваша дитина вирішить, що вона більше не дівчинка,  а хлопчик (чи навпаки), ви не можете заборонити їй звернутись у клініку і хірургічно та гормонально змінити стать. Це буде прирівнюватись до жорстокого поводження з дитиною та каратиметься законом. Це не жарт. Не перебільшення. Це серйозно.

Ми живемо у дуже дивний час. Але пам’ятайте, що навіть якщо з кожного екрану вам кажуть, що щось протиприродне є прекрасним — це не так. Треба мати силу сказати, що 2+2=4, навіть якщо всі впевнені, що відповідь — 5.

10 коментарів

 • Василь

  в нього (неї?) ще й сайт є – https://desmondisamazing.com/
  батьків треба посадити

 • Олександр

  А авторів статті взагалі не дивує, що батьки хлопчика є звичайними гетеросексуалами, тобто якраз тими, про порушення чиїх прав кричить автор?

 • Катерина Яремич

  Як може людина ,що не досягнула статевої зрілості зрозуміти хто вона за статтю?Тут батьків треба карати за розбещення.А спільноту ЛБГТ,чи як їх там, за використання неповнолітньої дитини в своїх дорослих іграх.

 • Анонім

  Це просто використання дитини в своїх цілях, мама просто хвора . Треба в першу чергу перевірити батьків у психіатра!

 • Наталя

  Це просто жах. І справжнісінький злочин!

 • Галина.

  Если я прийду к врачу и скажу что хочу отрезать себе руку- мне поставят диагноз( не помню формулировку) и назначат лечение. А если я прийду к врачу и скажу- отоежте мне грудь,ТК я решила что я мужчина- все ок,так бывает.

 • Sola

  Може, хлопця варто віддати на танці, в театральний гурток, більше приділяти йому уваги, якої він так прагне? Він непогано рухається, але це не привід культивувати збочення. Може, ще з народження визначати? Які ж хворі…

 • Вилли

  Начнем с того, что если мама его действительно переубеждала, то она конченая, такая же как и папа и к толерантности это не имеет никакого отношения. А по факту, мы сейчас видим пацана, который делает то, что ему хочется(навязано это или нет), имеет мировую славу и зарабатывает больше нас всех, здесь сидящих, вместе в взятых с авторос статьи до кучи, а в 20 лет он может решить, что ему это все надоело, поснимать побрякушки и увалить на остров, может и на свой личный, смотря сколько заработает. А может от передоза откинется, это как повезет. В любом случае сидеть и бубнеть как бабки под парадным про то, какие толерасты все ужастные, в то время как в том же парадном нассано самыми, что ни на есть, натуралами, как минимум убого)

 • Тетяна

  Вилли, за допомогою цієї дитини , так само як і проведення гей-парадів, відбувається пропаганда. Справа ж не в тому, що для декого цей спосіб життя прийнятний, а в тому, що його намагаються нав’язати як норму усьому суспільству. Кричати про утиски і про те, що їм потрібна підтримка та захист – від кого?! В дійсності така біда (несприйняття себе у своїй статі) трапляється у поодиноких випадках, решта -несвідоме копіювання ось таких підсунутих кимось “ікон”…

 • Наталья

  Родители так званве мудак и и больные… А вот когда это остановить будет невозможно и поздно…. Будет поздно

Найцікавіше - Звичаї

Огляд пенсійної реформи в Україні: що мусить знати кожен

Якщо зараз сказати абстрактному айтішнику із непоганою зарплатою, що за якісь 30 років йому доведеться виживати на десяту (чи і...
Влада
Звичаї

Репортаж Nikomu: “Хочете рівності - отримуйте в писок” - як минув перший KharkivPride

Слова, процитовані у заголовку, наш кореспондент почув на харківській площі Свободи у суботу. 15 вересня там пройшов перший “ХарківПрайд”. Як...
Звичаї
Медіа
Україна

Російська лабораторія з небезпечним вірусом вибухнула

Дослідницький центр вірусів у Росії — один з двох місць у світі, який зберігає вірус віспи. І він — вибухнув. ...
Влада
Звичаї
Наука та Технології

10 цитат минулого, щоб зрозуміти, що відбувається у світі сьогодні

Історія циклічна. І щоб зрозуміти, що відбувається у буремному світі, сьогодні ми розглянемо 10 цитат великих людей, що докладно описують...
Влада
Звичаї
Медіа

Новосанжарський синдром: Україна евакуює громадян звідусіль, але де загальна паніка? - ІНФОГРАФІКА

Паніка, яка була створена довкола евакуації українців з Ухані, по-перше виглядала досить неприродно, а по-друге, була абсолютно зайвою і навіть...
Влада
Звичаї
Медіа

Вуличні перестрілки та вибух злочинності - що змінює право на носіння зброї?

Вже вкотре за місяць у США відбуваються вуличні стрілянини, від котрих страждають пересічні громадяни. Свідчить це, безперечно, про необхідність кращого...
Звичаї
Медіа
Україна

Два тижні надзвичайного стану: в Іспанії в рази зросла кількість випадків насилля над жінками

За два тижні надзвичайного стану на гарячу лінію для жертв гендерного насилля надійшло на 12% більше дзвінків, ніж за аналогічний...
Влада
Звичаї

Ілюзія злиднів: коли незалежна Україна жила найбідніше?

Тотальне зубожіння та тарифний геноцид - чи має сенс весь цей популізм та чи має він хоч якесь відношення до...
Гроші
Звичаї
Україна

У Нігерії масово вбивають християн, а світ мовчить

Згідно даниx, протягом перших 6 місяців у Нігерії мусульмани завдали 52 смертоносні атаки на християн. 

Влада
Звичаї
Медіа

Міжнародна конференція скасована через необґрунтовані звинувачення у сексизмі

За якими критеріями ви відбирали б спікерів на наукову чи технологічну конференцію? Логічна відповідь - компетенція, знаменитість у потрібних колах...
Влада
Детокс
Звичаї

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: