Ashburn, United States
+15°
Субота, 23 жовтня 2021,

Як Джеффрі Епштейн приймав найвпливовіших людей у світі на своєму власному педофільському острові

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • У 1998 році за $7,95 мільйонів Епштейн придбав острів Св. Джейма, який згодом став "Островом гріха"
  • Неповнолітні дівчата давали свідчення поліції про їхнє незаконне утримання на острові та схиляння до інтимності
  • Специфічна архітектура будівлі Джеффрі Епштейна давала змогу утримувати там дівчат так, щоб про це ніхто й не здогадався

Де це?

  • США, Вірджинські острови

Деталі:

Фінансист Джеффрі Епштейн, який, начебто, покінчив життя самогубством у буцигарні 10 серпня цього року. Там він опинився через обвинувачення у торгівлі дітьми. А втілював свій збочений бізнес на острові з милою назвою — Маленький острів Св.Джеймса. Така безхмарна назва не передвіщує нічого поганого, але, те, що відбувалось всередині вілли Епштейна, навіть просто поганим не назвеш. Це був “пекельний рай”.

Цей, тепер уже славнозвісний острів, Епштейн купив більше, ніж 20 років тому. Він входить до Вірджинських островів США. Відразу після придбання територія острова кардинально змінилась. Жителі сусідніх островів вже тоді запідозрили щось неладне.

Уся непотрібна рослинність була зачищена, на стовпі підняли американський прапор, а біля берега моря виставили охоронців.

Острів за час перебування там Джеффрі мав різні назви: “Острів Оргії”, “Педофільський острів”, “Острів гріха”. Але Епштейну до душі була оригінальна і кардинально контрастуюча з його життям назва “Маленький острів Св. Джеймса”. 

Острів був окутаний чутками, вони снували, як мухи біля меду.

І одного дня близько 10 агентів ФБР захопили кримінальну обитель. 

Острів був головною резиденцією Епштейна

У 1998 році за $7,95 мільйонів Епштейн придбав острів Св. Джейма. Він розміщений між більшим островом Св.Томаса та островом Св. Джона. 

29 гектари землі були засаджені пальмовими деревами, поряд звели різноманітні будівлі, серед яких дивних храм, та злітний майданчик для гелікоптера. 

Попри те, що немає багатьох деталей про внутрішнє життя основної резиденції, колишні працівники сказали, що в Епштейна було два офіси. Нікому, крім покоївки, туди не дозволяли заходити. Власник тримав там сейфи. 

Колишній комп’ютерний інженер, який працював на Епштейна з 1999 до 2005 рр., також зізнався, що бачив всередині резиденції безкінечну кількість фотографій жінок з оголеними грудьми. 

“Фото топлес там були всюди. На його столі, у його офісі, в його спальні”. 

Також на території був віднайдений якийсь чудернацький “храм” у блакитну полоску. Раніше на ньому був ще й золотий купол, але у 2017 році його зруйнували урагани Ірма та Марія.

Точне призначення цієї дивної споруди невідоме. За деякими версіями, цей палац був призначений для практикування Епштейном гри на фортепіано. Працівники розповідали, що всередині — це музична кімната з акустичними стінами і великим фортепіано. 

Теоретики конспірології припускають, що цей палац або певна його частина служив для Джеффрі надземним входом до приміщення під землею. Себто маскував якесь потаємне приміщення.  

Можливо, у цьому палаці був ще й підземний ліфт.

Також там є не менш дивні дерев’яні двері. У них вбудована спеціальна фіксація, де є лише один замок, з протилежної сторони від того, хто всередині. Тобто, людей просто могли там зачиняти і вони не мали жодної можливості вибратись. 

Як розповідає інженер Стів Скаллі, ця будівля була просто залом для тренувань. І там було купу фотографій у рамках, а на них  жінки з оголеними грудьми.

Було в Епштейна і абсолютно нешкідливе захоплення. Він цікавився “піратськими скарбами”. Багатій міг заплатити охоронцям від $100 до 1000, якщо вони віднайдуть та передадуть йому стару пляшку рому, тарілки чи інший посуд. 

Епштейн та торгівля людьми 

У лиходія була віддана команда на острові. Вона допомагала йому торгувати дівчатками віком від 12 років. Він продавав дітей своїм клієнтам. 

Один з його колишніх працівників розповідає, що спочатку Епштейн привозив неповтолітніх дівчат на острів Св.Томаса. Після цього на поромі Lady Ghislaine перевозив їх уже до своїх володінь. 

Дівчата та жінки, які стали жертвали сексуального рабства, розповідали, що окрім сексуального примусу, інколи їх ще й тримали в наручниках. 

Сара Ренсоме стверджує, що Епштейн примушував її задовільнити сексуальні бажання адвоката Алана Дершовіча. Тоді дівчині було 20 і вона намагалась перепливти острів, щоб уникнути знущань. Проте її спіймала пошукова команда на чолі з Епштейном та його напарницею мадам Кріслейн Максвелл.

Сам Дершовіч стверджує, що він ніколи не зустрічався з Ренсоме. 

Дівчина також повідомила, що Епштейн забрав її паспорт, щоб вона не могла втекти з острова. Цю тактику, як виявилось згодом, використовували проти деяких заручниць, щоб втримати їх на острові проти їхньої волі.  

У 2015 році захисник леді Максвелл стверджував, що всі обвинувачення стосовно його підзахисної “демонстративна брехня та наклеп”. 

А йдеться про те, що один з управителів дому на острові зізнався близьким друзям Максвелл, що перелякана 15-річна шведська дівчина сказала йому, що та забрала у неї паспорт і намагається змусити її до сексу з Епштейном. 

Більше того, у своєму інтерв’ю Скуллі сказав, що часто бачив на острові групу дівчат, яким на вигляд було не більше 15-16 років. Вони роз’їжджали на мотоциклах та купались топлес. 

Але Епштейн, виявляється, оптиміст. Коли стало відомо, що йому грозить довічна кара за торгівлю людьми, особливо неповнолітніми дівчатами, він з головою погруз у капітальну реконструкцію своїх хоромів. А тим часом його адвокатська команда у поті чола працювала над тим, щоб його не посадили.

Як наслідок, Епштейн визнає свою вину за двома пунктами обвинувачень у підтриманні проституції неповнолітніх, але водночас ухиляється від федерального покарання стосовно сексуальної торгівлі. Йому дали лише 13 місяців у в’язниці. 

За цей час він переформатовує свою головну резиденцію. Замовляє будівництво спа, житлової кімнати, яка з’єднює підземний театр, нову кухню та дві гостьові. Тепер його головний булинок — справжня вілла. 

Що тут робить Білл? Той що Клінтон

Вірджинія Робертс, яка свідчить про те, що піддавалась торгівлі зі сторони Епштейна, сказала своїм адвокатам, що у 2011 році на острові вона бачила колишнього президента Клінтона з двома молодими дівчатами.

“Пам’ятаю, я запитала Джеффрі, що тут робить Білл Клінтон”.

Джеффрі, сміючись сказав, що той йому багато в чому зобов’язаний. 

Речник Клінтона, Енджел Урена, безперечно, неодноразово заперечував обвинувачення. 

“Він не спілкувався нормально з Епштейном більше 10 років і він ніколи не був на Малому острові Св. Джеймса, на ранчо Епштейна у Нью-Мехіко чи у його резиденції в Флориді”. 

Керівник та виконавчий директор L Brands (материнської компанії Victoria’s Secret) також проводили час на острові. Моделі Victoria’s Secret теж там були. 

До цього всього, колишній прем’єр-міністр Ізраїля Ехуд Барак розповів, що він теж відвідував острів, але підмітив те, що не бачив Епштейна у компанії жінок чи молодих дівчат.

У 2016 році Епштейн прикупив острів, який знаходиться біля острова Св. Джеймса. Він обіймає площу 66,7 га. Ціна покупки  $18 доларів. 

Цього року він розпочав будівництво. Будівля мала бути схожою на амфітеатр з підводним офісом, басейном та іншими речами, які люблять багатії та, очевидно, секс-торговці. Але цього, як і нічого іншого, Епштейн вже не побачить ніколи. 

 

Найцікавіше - Гроші

Розвідник Вашингтона мав доступ до найсекретніших документів Путіна

Центральне розвідувальне управління США було дуже близьке до активів Путіна. Шпигун настільки втерся в довіру, що в нього з'явилась можливість...
Влада
Гроші

Ілюзія злиднів: коли незалежна Україна жила найбідніше?

Тотальне зубожіння та тарифний геноцид - чи має сенс весь цей популізм та чи має він хоч якесь відношення до...
Гроші
Звичаї
Україна

Україна за ціною брухту продала Китаю свій єдиний авіаносець

Чи знали ви, що Китай придбав свій перший авіаносець у 1999 році і продавцем тоді виступила саме Україна? А чи...
Гроші
Україна

Великі гроші та геополітика: навіщо Туреччині війна в Сирії?

Чим є війна для зовнішніх гравців: великою стурбованістю, обов’язком виконування гуманітарних місій чи можливістю втілити свої геополітичні інтереси? Війна в...
Влада
Гроші

Повзуча стратегія домінації Китаю: що це і чим це світить світові?

10% ВВП щороку, понад 500 мільйонів витягнутих з бідності громадян та почесне звання “новий економічний ідол”  - все це про...
Влада
Гроші
Наука та Технології

Грецький антикапіталізм: як за шість років убити економіку

Капіталізм - далеко не ідеальна і не завжди справедлива система розвитку і будування економіки. Проте чи маємо ми щось краще?...
Влада
Гроші
Звичаї

Чи впливає гендерна рівність на вибір професії?

Вважається, що в країнах з високим рівнем гендерної нерівності жінки фактично не мають доступу до роботи в престижних і високооплачуваних...
Гроші
Звичаї

Український середній клас - багатії чи біднота?

Середній клас з економічної та соціальної точки зору - гарантія стабільності держави та її розвитку. За різними підрахунками, середній клас...
Влада
Гроші
Україна

Коко Шанель — шпигунка Гітлера

Хто не знає Коко Шанель? Її життя, як і її мода, було вільне, незалежне та непердачуване. У 2009 році Франція...
Влада
Гроші
Звичаї

Порожні полички в аптеках та магазинах: коронавірус та психологія паніки

Джерело: BBC У межах світу коронавірус так і не став (принаймні поки що) смертельною епідемією, проте медійна популярність цього явища...
Влада
Гроші
Звичаї
Психологія

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: