Ashburn, United States
+10°
Вівторок, 19 жовтня 2021,

Устами Ґрети Тунберґ глаголить істина чи прихильники зеленого тоталітаризму?

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • Швецька активістка Ґрета Тунберґ заполонила світ своїми пристрасними екологічними проповідями
  • Заяви 16-річної дівчинки не мають під собою однозначної фактологічної основи
  • Ліві політики можуть використовувати дівчинку в своїх ціллях знищити західну цивілізацію

Де це?

  • Швеція
  • Світ

Деталі:

Ґрета Тунберґ, 16-річна екологічна активістка зі Швеції, яка підкорила серця сотень тисяч по всьому світу. Її вважають Святою. Ця дівчинка “проповідує свою Євангелію”, вона переконує нас у тому, що скоро наша планета скотиться на саме дно. Але чи насправді ця малолітня ораторка знає, про що говорить і для чого їй це взагалі?

Альтернатива святого образу

Ми пропонуємо вам поглянути на цю нереально захопливу історію з трохи іншого боку. Чи можете ви припустити, що вся діяльність Ґрети є суцільною пропагандою. За словами дівчинки, ми всі приречені до невідворотних кліматичні зміни. 

“Війна повинна скінчитись”, — говорить вона до тих, хто її слухає. 

Минулого року вона ініціювала шкільний страйк після спеки та лісових пожеж у Швеції. Невдовзі дівчина стала впливовою фігурою в Європі. Її поважають, про неї пишуть, говорять. Її популярність сьогодні, без перебільшення, сягає рівня Папи Римського, президентів чи знаменитостей.

Ліві обстоюють її та всіляко намагаються попіаритись у контексті своєї кампанії Green New Deal на фоні “проповідей” юної ативістки.

У березні цього року швецькі політики-соціалісти навіть висунули її на Нобелівську премію.

Найпопулярніші медіа світу висвітлюють її подвиги. Але, попри це все, праві підозрюють Ґрету в заангажованості. 

На противагу численним зачаруванням прихильників по всьому світу, консерватори розуміють, що екологічні промови Ґрети є нічим іншим, як вигідним обманом. 

Руперт Дарвал у своїй книзі “Зелена Тиранія” описує глобальні лякливі попередження, які приготовлені суспільству великою спільнотою європейських ліваків. Вони мають ціль частково зруйнувати західну індустріальну цивілізацію для того, щоб побудувати свою тоталітарну імперію, у якій навіть екологія має обов’язковий характер. 

Діяльність Грети цілком може бути апокаліптичною. 

Чи промову, яку вона зачитала в ООН, була написана нею самою, чи світовими лідерами пропаганди? 

Тепер діти хворіють більше?

Дівчинка розповідає, що діти її покоління зіштовхнуться з жахливим майбутнім, спричиненим потеплінням, голодом, хворобами та інших природними лихоліттями, які тільки но можна собі уявити.

Але чи насправді усе, що вона перелічує, є таким пропащим? Хтось називає її магнітом надії, а може вона є магнітом негативних емоцій, якими заряджаються її слухачі по всьому світу? 

Вона запевняє:

 “якщо ми зменшимо рівень викидsd, то все буде чудово”. 

Коли Ангела Меркель критикувала те, що позиціонує неповнолітня шведка, та звинуватила канцлера в тому, що вона висунула ці звинувачення, “щоб з’їхати з екологічної теми”. Що ж, амбітно. 

Дівчина забороняє своїй сім’ї здійснювати авіаперельоти. У чому тут незручність? Та хоча б у тому, що на конференцію у Давос вона добиралась потягом усі 32 години. А ще вона спровокувала те, що в її близькі стали веганами. А якщо вони обожнюють м’ясо і тепер змушені придавлювати свої потреби на догоду розумній донечці, яка турбується про природу?

Грета весь час наголошує, що на дітей насунуться численні захворювання, що чим далі, тим гірше. Тоді варто згадати про нашестя поліомієліту на теренах Нью-Йорку на початку ХХ століття.

Сумнівно, що сучасні діти, оглядаючись на хворих дітей з минулого, будуть їм заздрити.

А ще відразу після епідемії поліомієліту, в 2016 році, Іспанію захопив грип. Недуга забрала 40 мільйонів життів, здебільшого молодь.

Тож Ґрета, будучи популісткою, не до кінця промоніторила історичні факти, які свідчать про те, що масштабні захворювання є прерогативою не так сучасності, як минулого. І це на щастя.

“Наш будинок горить”

Екологічна активістка лякає тих, хто не вважає за потрібне піддавати сумнівам заяви дитини, нехай і популярної на весь світ, словами:

«Наш будинок горить. Я хочу, щоб ви панікували. Я хочу, щоб ви відчували страх, який я відчуваю щодня. Ми мусимо, щоб дати молодим людям надію».

А, може, насправді, як говорить Ґрета, ті самі “молоді люди” не так вже й панікують, а просто працюють у своїх технічних, біологічних царинах, намагаючись змінити щось на ділі. Чому ж зі шпальт найвідоміших ЗМІ світу нас не повідомляють про реальність кліматичних змін, а про те, як підліток лякає усіх прийдешньою руйнацією?

Взагалі, немає такого, що в сучасному світі стало забагато активістів? Вони, таке враження, скоро стануть не меншістю, а домінантною спільнотою. Хоч і з позиції галасливої меншості примудряються диктувати світові свій порядок денний.

У школах дітям не даватимуть м’яса на обід, годуватимуть лише травами. За користування пластиковими торбинками будуть посилати на виховні роботи. Якщо ти подорожуєш літаком, ну бо це зручніше, швидше, іноді навіть дешевше, то будеш змушений цілий рік пересуватись своїм містом пішки, щоб хоч якось компенсувати непоправиме зло, яке ти вчинив.

І тільки спробуйте засумніватись у тому, що говорить Ґрета, ви накличите на себе шквал невдоволення та осуду.

Проблема не в тому, що Ґрета Танберґ – 16-річна дівчинка з косичками. Проблема не у тім, що у неї аутизм. 

Проблема, що Ґрета — популістка, вона красиво говорить про речі, які далеко не завжди дотичні до реальності. Вона оприлюдює фейкові дані, які їй хтось нав’язує. 

Може варто зняти з очей білопухнасті окуляри та побачити у пропаганді Ґрети щось більше, ніж палку любов до природи та щиросердне бажання її врятувати?

Поки не знати напевне, навіщо дівчинка затіяла цю боротьбу проти згубного світу. Але є велика ймовірність, що це чергорий інструмент досягнення зеленого тоталітаризму. Адже той, хто котролює виробництва – контролює економіку. Погодьтесь, що вигадано розумно. Хто ж запідозрить у чомусь поганому маленьку дівчинку? 

Джеймс Делінгпол у своїй книзі Watermelons припускає, що у тоталітарній змові стосовно зеленого руху немає нічого секретного. Це радше міжнародна змова на наших очах. 

І це дуже небезпечна конспірологія. Якщо зелений тоталітаризм досягне свого, стандарти нашого життя обірвуться, ціни на енергетику стануть менш сприятливими, ніж зараз, свобода буде більш обмеженою, а, найлицемірніше, знищуватимуть ще більше дикої природи. 

Більше грошей буде зосереджено в руках ліво-ліберальної олігархії. І це точно не посприяє навіть найменшому поліпшенню стану нашої планети.

Матеріал написано  на основі статті Джейма Делінгпола для видання Breitbart

Найцікавіше - Гроші

Розвідник Вашингтона мав доступ до найсекретніших документів Путіна

Центральне розвідувальне управління США було дуже близьке до активів Путіна. Шпигун настільки втерся в довіру, що в нього з'явилась можливість...
Влада
Гроші

Як Джеффрі Епштейн приймав найвпливовіших людей у світі на своєму власному педофільському острові

Фінансист Джеффрі Епштейн, який, начебто, покінчив життя самогубством у буцигарні 10 серпня цього року. Там він опинився через обвинувачення у...
Гроші
Детокс

Ілюзія злиднів: коли незалежна Україна жила найбідніше?

Тотальне зубожіння та тарифний геноцид - чи має сенс весь цей популізм та чи має він хоч якесь відношення до...
Гроші
Звичаї
Україна

Україна за ціною брухту продала Китаю свій єдиний авіаносець

Чи знали ви, що Китай придбав свій перший авіаносець у 1999 році і продавцем тоді виступила саме Україна? А чи...
Гроші
Україна

Великі гроші та геополітика: навіщо Туреччині війна в Сирії?

Чим є війна для зовнішніх гравців: великою стурбованістю, обов’язком виконування гуманітарних місій чи можливістю втілити свої геополітичні інтереси? Війна в...
Влада
Гроші

Повзуча стратегія домінації Китаю: що це і чим це світить світові?

10% ВВП щороку, понад 500 мільйонів витягнутих з бідності громадян та почесне звання “новий економічний ідол”  - все це про...
Влада
Гроші
Наука та Технології

Грецький антикапіталізм: як за шість років убити економіку

Капіталізм - далеко не ідеальна і не завжди справедлива система розвитку і будування економіки. Проте чи маємо ми щось краще?...
Влада
Гроші
Звичаї

Чи впливає гендерна рівність на вибір професії?

Вважається, що в країнах з високим рівнем гендерної нерівності жінки фактично не мають доступу до роботи в престижних і високооплачуваних...
Гроші
Звичаї

Український середній клас - багатії чи біднота?

Середній клас з економічної та соціальної точки зору - гарантія стабільності держави та її розвитку. За різними підрахунками, середній клас...
Влада
Гроші
Україна

Коко Шанель — шпигунка Гітлера

Хто не знає Коко Шанель? Її життя, як і її мода, було вільне, незалежне та непердачуване. У 2009 році Франція...
Влада
Гроші
Звичаї

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: