Ashburn, United States
+18°
П’ятниця, 22 жовтня 2021,

Колишній заступник прем’єр-міністра зустрівся з керівником Facebook у Кремнієвій долині

Побачили помилку -- виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Про те, як:

  • Ніка Клега було запрошено очолювати команду лобістів у Facebook
  • Йому будуть платити понад 4 мільйони фунтів стерлінгів на рік, включаючи право на придбання акцій компанії
  • Марк Цукерберг переслідував колишнього депутата з пропозицією працювати на компанію Facebook протягом декількох місяців

Де це?

  • США

Деталі:

Марк Цукерберш збирається платити понад 4 мільйонів фунтів стерлінгів на рік Ніку Клеггу, якого було запрошено очолювати команду лобістів у Facebook.

Мільярдер попросив колишнього заступника прем’єр-міністра Британії зайняти посаду керівника PR-відділу після низки руйнівних для компанії скандалів у червні.

Нік Клегг погодився та підписав контракт, де було прописано, що йому будуть платити понад 4 мільйони фунтів стерлінгів на рік, включаючи право на придбання акцій компанії.

Величезні заробітні плати у сфері високих технологій не дивина, але у порівнянні з зарплатнею депутата, що складала 77 379 фунтів стерлінгів, Нік Кленгг буде отримувати значно більше.

Йому будуть платити за ведення справ компанії у Європі та США, де часто виникають проблеми пов’язані з податками та займеться усуненням випадків втрати конфіденційної інформації, включаючи останній гучний скандал, де шахраї вкрали дані з мільйонів акаунтів.

 

Колишній заступник прем’єр-міністра зустрівся з керівником Facebook у Кремнієвій долині

Нік Клегг на нещодавній зустрічі з Марком Цукербергом і Шеріл Сандберг

Раніше Нік Клегг дуже критично оцінив ситуацію з податками у компанії і сказав, що гігант соціальних мереж явно не платив «всі податки, які вони могли б» у Великобританії.

В минулому році компанія Facebook заплатила лише 7,4 мільйона фунтів стерлінгів податків у Великобританії, попри рекордну суму продаж у Британії розміром у 1,3 мільярда.

До того як розпочати кар’єру у політиці, колишній депутат працював у Міністерстві охорони навколишнього природного середовища у Брюсселі. Марк Цукерберг вважає, що це допоможе йому збудувати кращі стосунки з ЄС.

Нещодавно Facebook представив нові технології, які, за його словами, підвищать прозорість реклами онлайн, оскільки останнім часом вона все частіше викликає питання щодо її ролі у всьому світі.

Компанія також має потенційний штраф у розмірі 1,2 мільярда доларів за втрату даних, що дозволила хакерам отримати доступ до персональної інформації 30 мільйонів користувачів впродовж місяця.

У Америці компанія повинна боротися з російським втручанням, і вона все ще знаходиться під розслідуванням Федеральної торгової комісії та Комісії з обміну на біржах.

Клегг також може допомогти Цукербергу з його публічними виступами, особливо після того, як мільярдер два дні поспіль заїкався та незграбно себе поводив під час виступу на слуханні сенату цього року.

Найцікавіше - Гроші

Розвідник Вашингтона мав доступ до найсекретніших документів Путіна

Центральне розвідувальне управління США було дуже близьке до активів Путіна. Шпигун настільки втерся в довіру, що в нього з'явилась можливість...
Влада
Гроші

Як Джеффрі Епштейн приймав найвпливовіших людей у світі на своєму власному педофільському острові

Фінансист Джеффрі Епштейн, який, начебто, покінчив життя самогубством у буцигарні 10 серпня цього року. Там він опинився через обвинувачення у...
Гроші
Детокс

Ілюзія злиднів: коли незалежна Україна жила найбідніше?

Тотальне зубожіння та тарифний геноцид - чи має сенс весь цей популізм та чи має він хоч якесь відношення до...
Гроші
Звичаї
Україна

Україна за ціною брухту продала Китаю свій єдиний авіаносець

Чи знали ви, що Китай придбав свій перший авіаносець у 1999 році і продавцем тоді виступила саме Україна? А чи...
Гроші
Україна

Великі гроші та геополітика: навіщо Туреччині війна в Сирії?

Чим є війна для зовнішніх гравців: великою стурбованістю, обов’язком виконування гуманітарних місій чи можливістю втілити свої геополітичні інтереси? Війна в...
Влада
Гроші

Повзуча стратегія домінації Китаю: що це і чим це світить світові?

10% ВВП щороку, понад 500 мільйонів витягнутих з бідності громадян та почесне звання “новий економічний ідол”  - все це про...
Влада
Гроші
Наука та Технології

Грецький антикапіталізм: як за шість років убити економіку

Капіталізм - далеко не ідеальна і не завжди справедлива система розвитку і будування економіки. Проте чи маємо ми щось краще?...
Влада
Гроші
Звичаї

Чи впливає гендерна рівність на вибір професії?

Вважається, що в країнах з високим рівнем гендерної нерівності жінки фактично не мають доступу до роботи в престижних і високооплачуваних...
Гроші
Звичаї

Український середній клас - багатії чи біднота?

Середній клас з економічної та соціальної точки зору - гарантія стабільності держави та її розвитку. За різними підрахунками, середній клас...
Влада
Гроші
Україна

Коко Шанель — шпигунка Гітлера

Хто не знає Коко Шанель? Її життя, як і її мода, було вільне, незалежне та непердачуване. У 2009 році Франція...
Влада
Гроші
Звичаї

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: