Директор NASA відвідав штаб-квартиру SpaceX
Про те, як:
- Директор NASA відвідав завод SpaceX
- Директори компаній заявили про спільні цілі та "показали єдність"
- Тестовий запуск пілотованої ракети Crew Dragon на МКС заплановано на перший квартал 2020 року
Деталі:
У четвер, 10 жовтня, директор NASA Джим Брайденстайн, аби вирішити непорозуміння зі SpaceX, відвідав штаб-квартиру компанії у передмісті Лос-Анджелеса, де зустрівся з її директором, Ілоном Маском. Пізніше вони разом провели прес-конференцію – про це інформує Reuters.
Візит був спричинений затримками постачання капсул для астронавтів, котрі мала виготовити SpaceX на замовлення NASA. Ці капсули використовуються для багаторазових космічних кораблів Crew Dragon.
Протягом прес-конференції директори компаній були дуже ввічливими у стосунку одне до одного і багаторазово підкреслювали, що NASA та SpaceX мають спільну мету: доставити астронавтів NASA на Міжнародну Космічну Станцію. Важливо, що вони підкреслили, що бажали б зробити це якнайшвидше, однак не раніше, ніж ракета Crew Dragon успішно пройде усі тести. Також Маск заявив, що співпраця з NASA – це “мрія, що стала дійсністю”.
Голова NASA, Джим Брайденстайн, заявив, що, якщо все піде за планом і всі тести будуть успішно проведені, то пілотована ракета Crew Dragon буде готова до польоту в першому кварталі 2020 року. Важливо, що раніше він планував провести тестовий запуск Crew Dragon на МКС у 2019 році.
Під час візиту стало відомо, що SpaceX до кінця року проведе тести капсули, що зараз розробляється, а також щонайменш 10 випробувань парашутів, які використовуються для уповільнення спуску капсули в океан після повернення з космосу.
Нагадаємо, що NASA виплачує 6,8 млрд доларів комерційним підрядникам SpaceX та Boeing Co на будівництво ракетно-капсульних систем для повернення космонавтів на Міжнародну космічну станцію з американського ґрунту вперше після закінчення американської космічної програми в 2011 році.
Раніше ми розповіли про діяльність Ілона Маска у сфері космічних досліджень та наскільки реально для людства полетіти на Марс. Деталі – у нашому матеріалі за посиланням.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: