Антикоронавірусний план допомоги в Індії може лишити без їжі мільйони індійців
Про те, як:
- Індія з 25 березня живе в умовах карантину з огляду на неможливість роботи більшості працівників
- Розроблений антикоронавірусний пакет заходів має забезпечити продуктами понад 800 мільйонів осіб
- Створений план залишає без їжі мільйони тих, хто отримує поденну зарплату та не має необхідних документів
Деталі:
Джерело: Reuters
Економісти та правозахисники стверджують, що індійський антикоронавірусний пакет допомоги вартістю 22,6 мільярда доларів залишить без продовольчої допомоги понад десять мільйонів осіб.
Аби стримати поширення вірусу, індійський уряд на три тижні заборонив ведення діяльності та закликав громадян залишатися вдома. Суворі превентивні заходи призвели до поширення бідності серед населення, адже мільйони осіб не мають постійного працевлаштування і отримують поденну оплату.
За словами відомого економіста Жана Дрізе, на разі 1/10 населення, тобто майже 14 мільйонів осіб, не забезпечено харчовими продуктами. Це та продовження суворого карантину, своєю чергою, як стверджують експерти, може призвести до повноцінної гуманітарної кризи.
Антикоронавірусний пакет заходів в Індії обіцяє безкоштовну їжу приблизно для 800 мільйонів осіб, проте економісти та активісти кажуть, що насправді мало хто з найбідніших зареєстрований у федеральній системі продовольчого забезпечення або має документи, необхідні для отримання допомоги.
За даними Міжнародної організації праці, у тіньовій економіці країни працює 90% усіх працездатних індійців, які часто не отримують пенсії й не мають жодного страхування. Багато хто з них живе та утримує великі родини за рахунок того, що заробив вчора.
Закриття Індії призведе до того, що багато інших людей приведуть до бідності, і уряд повинен забезпечити, щоб безкоштовна їжа охопила всіх, хто її потребує, заявив Дрезе Reuters, підрахувавши, що десятій частині населення понад 1,3 мільярда не вистачає продовольчої безпеки.
Один із індійських високопосадовців на умовах анонімності повідомив Reuters, що уряд уважно стежить за ситуацією і гарантує нікого не залишити без їжі. Карантин було несподівано оголошено 25 березня, а тому багато працівників не мали можливості навіть дістатися до своїх домів і робили це пішки. Багато працівників, однак, залишилися у містах на стихіних “ринках праці”, де раніше щодня шукали роботу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧИСТЕ ПОВІТРЯ ЧИ ГОЛОДНА СМЕРТЬ – ДИЛЕМА ГЛОБАЛЬНОГО ПОТЕПЛІННЯ
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: